23/04/2026
22. aprila u čast Dana grada Banja Luke u Banskom dvoru upriličena je svečana akademija na kojoj su dodjeljene aprilske nagrade zaslužnim pojedincima i kolektivima. Među nagrađenim je i naš istaknuti član i jedan od osnivača Udruženja oboljelih od ALS dr Zoran Gvozden koji je dobio Plaketu “ Sestre Gajić” koja se dodjeljuje za izuzetna humana djela.
Ispred svih članova Udruženja oboljelih od ALS iskrene čestitke našem Zoranu!