Управителен съвет:
Албена Карапеткова, председател
Мая Шишкова, заместник-председател
Ана Томова, финанси
Визитки:
Албена Карапеткова, дизейнер
Талантът е най-безценния дар и ние трябва да се грижим за него. Мисля, че с моите действия мога да бъда полезна в това отношение. Няма нищо по-хубаво от това да върнеш нечия усмивка и сбъднеш нечия мечта.
Мая Шишкова, адвокат
Смисълът на живота е да бъ
деш полезен и на други хора, освен на себе си, именно това е причината да бъда в "Лейдис клуб“, още повече, че сме полезни на хора, които наистина го заслужават.
Ана Томова, служител в общинска фирма
Аз съм достатъчно амбициозна и организирана. Мотивацията ми да бъда в този клуб е, че мога да дам достатъчно от себе си на другите, което ме прави щастлива.
инж. Даниела Димитрова, инж. физик и дипломиран икономист "Корпоративно управление"
„Важна задача на цивилизацията е да се научи човек да мисли", това е любимата ми мисъл на Томас Едисон, а аз добавям: "Нека да се научим да мислим позитивно и градивно!"
Д-р Маргарита Исталиянова, акушер-гинеколог:
Поклон пред всички вас, които и във време на криза, отделяте от залъка си, за да дадете на по-нуждаещи се от вас!
Валентина Александрова, частен съдебен изпълнител:
В живота си винаги съм се стремяла да виждам доброто в хората и в това, което се случва. Именно заради това се присъединих към благородната кауза на „Лейдис клуб“, защото, поне според мен, добрата идея и благородният замисъл трябва да бъдат подкрепяни. Когато тръгнахме в това начинание, никой не си е мислел, че ще бъде лесно, в последствие доказахме, че не е невъзможно.
Йорданка Атанасова, собствен бизнес:
Имах желанието да работя в интелектуален екип, заедно с умни хора, хора със стил. Интересът ми бе провокирано от факта, че това е клуб, в който се цени инициативата. Той бе повлиян и от това, че клубът се ползва с добра репутация. Професионалната ми квалификация и опит, както и личните ми качества, дават основание да вярвам, че бих могла да допринеса за по-ефиктивната работа на клуба.
Ани Кръстева, актриса, педагог
В моята професия е много важна думата „човеколюбие“. За да бъде животът ни по-добър, е важно да се обичаме. Обичаме и помагаме. Чувствам се пълноценна, когато съм полезна.
Евелина Стойнева, собствен бизнес, майстор-преподавател педикюр, маникюр и ноктопластика. Майка на две прекрасни деца, които ежедневно я вдъхновяват.
Като изключително позитивен човек, обичам и уважавам всички хора, стремя се да им помагам с каквото мога, именно заради това съм в този клуб. „Истинските неща се виждат със сърцето, не с очите“, е казал Екзюпери в „Малкият принц“, която е любимата ми книга. На всички искам да кажа – не губете детското в себе си!
Гергана Василева
Доброто е същността на човека. То дарява човешката душа с благородство. Доброто е основа на живота. Без добро, животът на всички нас е без основа. За да бъдеш съвършен, ти трябва да бъдеш силен в доброто. Единственото нещо, което отличава човека като човек, това е доброто, което живее в него. Бедни, богати, известни, красиви или не – това няма значение. Важното е да сме добри ! Защото не красотата, а добротата ще спаси света!
Анелия Андонова, собствен бизнес
Ще цитирам мои любими мисли, които в случая биха говорили вместо мен: Както се развращава умът, така се похабява и чувството. Умът и чувствата се усъвършенстват в разговорите ни с другите хора. Пак в разговорите те се похабяват. Полезните разговори ги оформят, а вредните ги развалят. Затова най-важно от всичко е да умеем да подбираме събеседниците си, за да се развиваме, а не да похабяваме ума и чувството си. Слабите хора чакат да настъпи благоприятно обстоятелство, силните го създават. Затова съм в този клуб – успяхме да създадем благоприятни обстоятелства и по този начин да помогнем на тези, които имат нужда.
Мария Каймаканска, 28 год,стоматолог
Реших да се присъединя към „Лейдис клуб“, защото днес думата благотворителност почти не присъства в нашето ежедневие, а тези дами - в частност вече и аз , отделят ежеседмично от времето в името на добрите идеи.... Радвам се, че съм сред вас!
Ирена Йорданова, юрист
Ще използвам едни думи на Джон Кенеди, които ще перифразирам, защото наистина това е мотото, от което се водя: „Не мисли какво правят за теб другите, а какво ти можеш да направиш за тях“. Това е и мотивът ми да бъда в „Лейдис клуб“!
Зорка Златева, уредник в Регионален исторически музей – Кюстендил
В този клуб съм, защото заедно с добри хора правим нещо наистина добро.
Антоанета Винарова, адвокат
Всички в този клуб се водим от истинските ценности. Важно е да направиш добро тогава, когато има нужда от него.