06/07/2025
Ponad 80 km rowerem, jezioro, kajaki oraz urodziny drużyny🫨. Tak jednym zdaniem możemy opisać to, co działo się na naszej czerówce!☀️
Ale zacznijmy od początku, spotkaliśmy się w czwartek 19 czerwca na pętli🚍, skąd wyruszyliśmy rowerami w stronę Wronczyna, który był celem naszej wyprawy🚵.
Po pokonaniu ponad 30 km przybyliśmy na pole namiotowe, a następnie udaliśmy się na kolację oraz jezioro! ⛵️
Piątek rozpoczęliśmy od gry terenowej, jednocześnie rowerowej, podczas której dokonaliśmy zwiadu okolicy! Następnie odbył się sąd harcerski, a dzień skończyliśmy kuźnicą na temat wojny!🥯
Sobota była równie intensywna! Po zjedzonym śniadaniu spakowaliśmy się, a następnie wyruszyliśmy w drogę, żeby dojechać do miejsca, skąd wypłynęliśmy kajakami po okolicznych jeziorach! 🏊
Wieczorem nadszedł czas na świętowanie 7-lecia naszej drużyny. Dh. Natalia przygotowała dla nas ognisko🔥, podczas którego poznaliśmy historię drużyny oraz jak do tego doszło, że z zastępu działającego w 174 PDH „Hetman” staliśmy się pełnoprawną drużyną wędrowniczą! 👨💼Na ognisku nie zabrakło również gościa specjalnego, namiestniczki wędrowniczej, a także byłej drużynowej - dh. Jagody!🔝
W niedzielę po posprzątaniu i spakowaniu się wyruszyliśmy w drogę powrotną do Poznania🔙🔙🔙.
Warto również dodać, że podczas wyjazdu otworzyliśmy kolejną próbę na HO oraz naramienniki wędrownicze!🤖