13/05/2025
Se pare ca avem în Benidorm secție de votare. Trebuie sa mergem la vot și sa votam cu inteligență. Noi suntem în Europa și vrem sa rămânem în Europa. Eu personal nu o sa îi dau votul meu cuiva care vrea sa ma scoată cu forța din locul unde mi- am făcut un rost. Votez cu Nicușor!