15/06/2026
Avem in judetul Arad o mamica singura cu un baietel bolnav , dependent de pampers
In urma unui proces de divorț foarte greu , e pe chirie in Arad ...
Chiar daca nu au bani de cheltuieli , mamica ne cere ajutorul doar pt ceva dulce pt baiat si daca reusim sa cumparam pampers seni chilot marimea S , are 11 anisori dar din cauza diagnosticului, baiatul inca face pe el .
Reusim sa ii sprijinim si pe ei câtuși de putin ? Menționez ca mamica merge la munca de multe ori cu baiatul d**a ea ca nu are cu cine sa il lase ...
Orice donatie cu mențiunea e pt ei doi
: Asociația Fii Om e gratis
: RO41BTRLRONCRT0586306301 pt lei
; Asociatia Fii Om e gratis
: RO88BTRLEURCRT0586306301 pt euro
: [email protected]
: 0742 888 668
Daca e cineva din oraș si doreste sa ii viziteze o poate face fara probleme
Ii puteti duce si alimente , ceva dulce , orice doriți dvs