02/05/2026
„GraMY dla Laury” – te emocje wciąż w nas grają! 💛🔥
Mamy dla Was kolejną porcję wspomnień z tego niezwykłego koncertu charytatywnego w Pałac w Starym Kisielinie - filia Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.
Patrząc na te zdjęcia, czujemy tę samą jedność i dobro, które wypełniły salę! 🥹
✨Na scenie swoimi talentami i sercem dzielili się:
🎤 Beniamin Waśniewski,
🎤 Weronika Przybyła,
🎤 Karolina Dubicka,
🎤 Mariia Verbovenko,
🎤 Joanna Dubicka,
🎤 Zosia Mroczkowska.
Dziękujemy, że byliście z nami! 🫂
Wasze występy to była wielka pomoc i radość! 😍
💚 Specjalne podziękowania dla naszego fotografa za to, że zatrzymała te wzruszenia w kadrze.
📸To dobro niesie nas dalej!
GraMY z serca, by pomagać! 🧡
Lubuskie
Laur-Retka