GraMY dla Laury

GraMY dla Laury Tu „GraMY dla Laury” 🎶
GraMY z serca, by pomagać! 🫶

Jesteśmy zespołem działającym w ramach olimpiady „Zwolnieni z Teorii” ❤️‍🔥🎙

„GraMY dla Laury” – te emocje wciąż w nas grają! 💛🔥Mamy dla Was kolejną porcję wspomnień z tego niezwykłego koncertu cha...
02/05/2026

„GraMY dla Laury” – te emocje wciąż w nas grają! 💛🔥

Mamy dla Was kolejną porcję wspomnień z tego niezwykłego koncertu charytatywnego w Pałac w Starym Kisielinie - filia Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.
Patrząc na te zdjęcia, czujemy tę samą jedność i dobro, które wypełniły salę! 🥹

✨Na scenie swoimi talentami i sercem dzielili się:

🎤 Beniamin Waśniewski,
🎤 Weronika Przybyła,
🎤 Karolina Dubicka,
🎤 Mariia Verbovenko,
🎤 Joanna Dubicka,
🎤 Zosia Mroczkowska.

Dziękujemy, że byliście z nami! 🫂
Wasze występy to była wielka pomoc i radość! 😍

💚 Specjalne podziękowania dla naszego fotografa za to, że zatrzymała te wzruszenia w kadrze.

📸To dobro niesie nas dalej!

GraMY z serca, by pomagać! 🧡

Lubuskie

Laur-Retka

28/04/2026

Mamy to!🎉
Aż trzy zespoły ukończyły projekty społeczne w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii, a ich członkowie są teraz Finalistami tej Olimpiady!💪💪

Nasi uczniowie pokazali klasę i wszystkie projekty uzyskały wyróżnienia.

Projekt BrzmiMY w składzie: Liwia Bazan, Helena Prus, Maria Zarańska, Hanna Dżyga, Zuzanna Szpruta, Jan Bochański (wszyscy z klasy 3d).
Wynik punktowy 3110 - Brązowy Wilk🏆🐺

Projekt GraMY dla Larury w składzie: Vladyslav Tkachuk (3w) Gabriela Stengert (2b), Zofia Mroczkowska (2b), Łukasz Kamiński(1e) i Yana Tkachuk (3w).
Wynik punktowy 4518 - Brązowy Wilk 🏆🐺

Projekt Bez Etykiet w składzie: Franciszek Piotrowski, Wiktor Szelążek (obaj z klasy 3f) wraz z Aleksandrą Sewohl i Gabrielą Juchno ( dziewczyny reprezentują Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wolsztynie).
Ten projekt uzyskał 6000 punktôw (na 6000 możliwych do zdobycia!🎉) oraz wyróżnienie w postaci Srebrnego Wilka!🏆🐺 Co więcej, został on nominowany do najważniejszej nagrody, czyli Złotego Wilka! 😀🤞🤞👏👏👏

Wyniki już 28 maja podczas Wielkiego Finału - trzymajcie kciuki! 🤞🤞💪💪😀

Dumne opiekunki projektów: Monika Lasege i Hanka Kulczyk

27/04/2026
Nie zwalniamy tempa! 🔥Wrzucamy kolejną pulę zdjęć z koncertu charytatywnego „GraMY dla Laury” w Zielonej Górze 💛Wasza en...
16/04/2026

Nie zwalniamy tempa! 🔥
Wrzucamy kolejną pulę zdjęć z koncertu charytatywnego „GraMY dla Laury” w Zielonej Górze 💛

Wasza energia wciąż w nas żyje – to był wieczór, którego nie da się zapomnieć ✨
Te emocje, wzruszenia i Wasze przecudowne występy stworzyły coś naprawdę wyjątkowego 🎶

Zielonogórscy artyści – jesteście niesamowici! 💚 Dziękujemy za serce, pasję i każdą nutę, którą podarowaliście tego wieczoru 🙌

Ogromne podziękowania kierujemy także do naszej fotografki 📸
Fotografik Lidia Wierzbicka – dzięki Tobie możemy wracać do tych chwil i przeżywać je na nowo 💫

To był koncert pełen dobra, jedności i pięknej energii 💛

GraMY z serca, by pomagać! 🧡

Lubuskie

Laur-Retka

Pałac w Starym Kisielinie - filia Zielonogórskiego Ośrodka Kultury

06/04/2026

Z całego serca chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację zbiórki oraz każdej osobie, która wsparła naszą córeczkę.🥲❤️

Delfin sklep rybny - 1️⃣.0️⃣4️⃣0️⃣

Policja Nowa Sól - 1️⃣.4️⃣7️⃣0️⃣

Rajd Pieszy - 1️⃣.0️⃣9️⃣0️⃣

Spartan Sosny - 3️⃣4️⃣6️⃣.5️⃣0️⃣

Lubuska Wojewódzka Komenda OHP - 3️⃣.2️⃣5️⃣8️⃣,2️⃣1️⃣

Koncert GraMY dla Laury - 4️⃣.5️⃣0️⃣0️⃣

Wasza pomoc, dobre słowo i obecność mają dla nas ogromne znaczenie. Każda złotówka przybliża nas do celu o zdrowie naszej Laury. Przed nami długa droga, pełna wyzwań kosztownego leczenia i intensywnej rehabilitacji ale dzięki Wam nie jesteśmy w tym sami.

Wasza solidarność, życzliwość i otwarte serca dają nam siłę i nadzieję każdego dnia. To dzięki Wam możemy wierzyć, że Laura dostanie szansę na lepsze, zdrowsze życie.

Dziękujemy za każdy gest, każdą wpłatę, udostępnienie informacji, dobre słowo. Wasze wsparcie jest bezcenne.❤️


www.siepomaga.pl/walczymy-o-ciebie-coreczko

02/04/2026
O nas piszą w Gazecie CZAS Zielonej Góry 💚LubuskieLaur-Retka
02/04/2026

O nas piszą w Gazecie CZAS Zielonej Góry 💚

Lubuskie

Laur-Retka

🎶💛 Jesteśmy po wspaniałej II edycji koncertu charytatywnego „GraMY dla Laury”!💛🎶Śpiew, muzyka i przede wszystkim pomoc –...
31/03/2026

🎶💛 Jesteśmy po wspaniałej II edycji koncertu charytatywnego „GraMY dla Laury”!💛🎶

Śpiew, muzyka i przede wszystkim pomoc – ten wieczór miał ogromną moc! ✨❤️

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami 💛
– za obecność, wsparcie i otwarte serca 🫂
– oraz naszym niesamowitym wykonawcom 🎤
– byliście wspaniali! 🔥

Dziękujemy za każdą okazaną pomoc! 🥹
📸 Czekajcie na więcej zdjęć – już wkrótce wrócimy do tych pięknych chwil! 😍

💛 Przypominamy, że nadal możecie wesprzeć zbiórkę: https://pomagam.pl/wm6nnn

🧡GraMY dalej – z serca, by pomagać!🧡

Lubuskie

Laur-Retka

31/03/2026

Koncert charytatywny GraMy dla Laury - Rabbithole + przyjaciele
27 marca 2026,

fot. Lidia Wierzbicka

31/03/2026

Adres

Zielona Góra

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy GraMY dla Laury umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij