PZW Zagórz

PZW Zagórz Strona informacyjna dla miłośników, sympatyków i członków PZW Zagórz

02/04/2026
Dziękuję druhom z OSP KSRG Zagórz  oraz członkom PZW Zagórz za wsparcie akcji Czysta Gmina Zagórz. Pozdrawiam Prezes Koł...
28/03/2026

Dziękuję druhom z OSP KSRG Zagórz oraz członkom PZW Zagórz za wsparcie akcji Czysta Gmina Zagórz.
Pozdrawiam
Prezes Koła
Tomasz Pyrć

25/03/2026

!!!Uwaga!!!
Informuję wszystkich członków koła PZW Zagórz , że w dniu 28 marca wraz z naszą jednostką OSP KSRG Zagórz organizujemy akcję sprzątania brzegów Osławy i Sanu . Zbiórka pod jednostką OSP sobota godzina 9. Rękawice i worki na śmieci będą wydawane na miejscu. Zapraszam wszystkich chętnych.
Pozdrawiam Prezes Koła
Tomasz Pyrć

13/03/2026

Zapraszamy do udziału!

30/01/2026

INFORMACJA!!!
W związku z nie sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi zawody "Pierwszy pstrąg" zostają przełożone na dzień 08.02.2026.

W dniu dzisiejszym tj. 25.01.2026r Zarząd Koła PZW Zagórz zorganizował    Podlodowe Mistrzostwa Koła na stawie nr 1 Hłom...
25/01/2026

W dniu dzisiejszym tj. 25.01.2026r Zarząd Koła PZW Zagórz zorganizował Podlodowe Mistrzostwa Koła na stawie nr 1 Hłomcza (Gmina Sanok). Zgodę na zorganizowanie zawodów uzyskaliśmy od Wójta Gminy Sanok, Pana Paweł Wdowiak Wójt Gminy Sanok. Zawody odbywały się od godziny 8:00 do 13:00 brało w nich udział 20 zawodników, z których sklasyfikowanych zostało 4. Całe zawody zabezpieczała jednostka JRG OSP Hłomcza w ilości 5 druhów.
1 miejsce - Jacek Krawczyk,
2 miejsce - Maciej Get,
3 miejsce - Grzegorz Krzywda,
4 miejsce - Marian Zych.
Po zakończeniu zawodów nastąpiło rozdanie nagród oraz wspólne grillowanie kiełbasy. Zarząd Koła PZW Zagórz bardzo gorąco i serdecznie dziękuje Wójtowi Paweł Wdowiak za udostępnienie łowiska, dziękujemy również druhom OSP Hłomcza za zabezpieczenie zawodów. Dziękuję wszystkim zawodnikom, spotykamy się za tydzień na zawodach "Pierwszy Pstrąg".
Pozdrawiam oraz dziękuję
Prezes Koła
Tomasz Pyrć

W dniu wczorajszym tj. 30.11.2025r odbyło się zebranie sprawozdawczo- wyborcze w którym brało udział 23 członków koła, Z...
01/12/2025

W dniu wczorajszym tj. 30.11.2025r odbyło się zebranie sprawozdawczo- wyborcze w którym brało udział 23 członków koła, Zarząd Okręgu w Krośnie reprezentował kolega sekretarz Marian Brzezowski.
Sprawozdanie z działalności Zarządu Koła składał Prezes Koła Tomasz Pyrć,
a następnie Komisja Rewizyjna, Skarbnik Koła oraz Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego.
W trakcie dyskusji kolega Tomasz Pyrć oraz kolega Maciej Sobko dostali odznaczenie złotą i srebrną odznakę za zasługi dla Wędkarstwa Polskiego. Zarząd Koła uzyskał jednogłośnie absolutorium, a następnie zostały wybrane komisje mandatowa, wyborcza i skrutacyjna oraz komisja wniosków i uchwał. Przystąpiono do zgłaszania kandydatów na Prezesa Koła, członków Zarządu Koła, członków Komisji Rewizyjnej oraz Sądu Koleżeńskiego.
Nowy skład na 4 letnią kadencję Zarządu Koła wygląda następująco:

Prezes Koła - Tomasz Pyrć
Wiceprezes - Andrzej Hydzik
Wiceprezes ds. Sportu - Grzegorz Krzywda
Skarbnik - Jacek Krawczyk
Sekretarz - Maciej Sobko

Członkowie:
Waldemar Sobko
Paweł Mołczan
Paweł Bałon

Komisja rewizyjna:
Janusz Skóra
Bogumił Pasztor
Krzysztof Mołczan

Sąd koleżeński Koła:
Mateusz Zych
Marian Zych
Wiesław Niemiec

Wybrano także 2 delegatów na okręgowy Zjazd w Krośnie - Ernest Nowak i Tomasz Pyrć oraz zastępcę delegata Grzegorz Krzywda.
Powyższy skład ukonstutuował się po zebraniu.
Jako Prezes Koła dziękuję wędkarzom za zaufanie i powierzenie mi tak zaszczytnej funkcji dla naszego Zagórskiego wędkarstwa.
Dziękuję bardzo koledze Janusz Skóra za prowadzenie zebrania, dziękuję wszystkim, którzy byli obecni.

01/12/2025

Dziękujemy Szkoła Podstawowa nr 1 w Zagórzu za nominację!
Z ogromnym zaangażowaniem dołączamy do akcji pomocy dla Maksa Tockiego z Dziurdziowa.

Kim jest Maks?
To 8-letni, dzielny chłopak walczący z ciężką chorobą genetyczną – dystrofią mięśniową Duchenne’a (DMD). Ta podstępna choroba stopniowo odbiera siłę mięśni, a w konsekwencji prowadzi do utraty samodzielnego oddechu…
Jedyną nadzieją na zatrzymanie postępu DMD jest wyjątkowo kosztowna terapia genowa – ponad 15 milionów złotych!

Na czym polega wyzwanie?
1️⃣ Wykonaj wybraną liczbę powtórzeń dowolnego ćwiczenia.
2️⃣ Nagraj filmik z realizacji zadania.
3️⃣ Wesprzyj zbiórkę Maksa dowolną darowizną.
4️⃣ Nominuj kolejne szkoły lub instytucje.

👉 Link do zbiórki:
https://www.siepomaga.pl/maks-tocki

Razem możemy więcej!

Nominujemy:

Miasto i Gmina Zagórz
Posterunek Policji w Zagórzu
PKP PLK w Zagórzu

Adres

Zagórz
38-540

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy PZW Zagórz umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do PZW Zagórz:

Udostępnij