01/12/2025
W dniu wczorajszym tj. 30.11.2025r odbyło się zebranie sprawozdawczo- wyborcze w którym brało udział 23 członków koła, Zarząd Okręgu w Krośnie reprezentował kolega sekretarz Marian Brzezowski.
Sprawozdanie z działalności Zarządu Koła składał Prezes Koła Tomasz Pyrć,
a następnie Komisja Rewizyjna, Skarbnik Koła oraz Przewodniczący Sądu Koleżeńskiego.
W trakcie dyskusji kolega Tomasz Pyrć oraz kolega Maciej Sobko dostali odznaczenie złotą i srebrną odznakę za zasługi dla Wędkarstwa Polskiego. Zarząd Koła uzyskał jednogłośnie absolutorium, a następnie zostały wybrane komisje mandatowa, wyborcza i skrutacyjna oraz komisja wniosków i uchwał. Przystąpiono do zgłaszania kandydatów na Prezesa Koła, członków Zarządu Koła, członków Komisji Rewizyjnej oraz Sądu Koleżeńskiego.
Nowy skład na 4 letnią kadencję Zarządu Koła wygląda następująco:
Prezes Koła - Tomasz Pyrć
Wiceprezes - Andrzej Hydzik
Wiceprezes ds. Sportu - Grzegorz Krzywda
Skarbnik - Jacek Krawczyk
Sekretarz - Maciej Sobko
Członkowie:
Waldemar Sobko
Paweł Mołczan
Paweł Bałon
Komisja rewizyjna:
Janusz Skóra
Bogumił Pasztor
Krzysztof Mołczan
Sąd koleżeński Koła:
Mateusz Zych
Marian Zych
Wiesław Niemiec
Wybrano także 2 delegatów na okręgowy Zjazd w Krośnie - Ernest Nowak i Tomasz Pyrć oraz zastępcę delegata Grzegorz Krzywda.
Powyższy skład ukonstutuował się po zebraniu.
Jako Prezes Koła dziękuję wędkarzom za zaufanie i powierzenie mi tak zaszczytnej funkcji dla naszego Zagórskiego wędkarstwa.
Dziękuję bardzo koledze Janusz Skóra za prowadzenie zebrania, dziękuję wszystkim, którzy byli obecni.