13/05/2026
Czas przedstawić kolejną osobę której pomożemy!
To będzie długa droga.... na start mocny wstep❗️
Słowa narzeczonego Agnieszki..⚠️
"Mam na imię Mariusz. Piszę do Ciebie, bo potrzebuję pomocy w ratowaniu życia mojej ukochanej narzeczonej. Agnieszka cierpi na bardzo okrutną, śmiertelną chorobę – ma nowotwór złośliwy – mięsaka. Robię wszystko, żeby ją ocalić, ale pomału opadam z sił."
A teraz kilka słów ode mnie.
Słuchajcie kochani, domyślacie się, że z tej strony pisze Ambo. Agnieszka pochodzi z tego samego miasta co ja — mało tego, z tej samej dzielnicy. Jej rodzice są sąsiadami moich rodziców, dzieli ich dosłownie tylko płot.
Nie ukrywam — ta zbiórka jest dla mnie bardzo osobista. Z Agnieszką bardzo szybko złapałem wspólny język. To przesympatyczna osoba, która przez ostatnie kilka lat przeżywa prawdziwe piekło.
Zlotowicze dostali ode mnie nawet nagranie głosowe od Agnieszki. Za każdym razem, gdy go słucham, automatycznie pojawiają mi się łzy w oczach…
Pomożecie Agnieszce? 🤔🙏
A teraz kilka słów od samej Agnieszki...
"Kochane Diabełki ❤️
Choruję na mięsaka tkanek miękkich od 2023 r. To bardzo agresywny nowotwór. Ale ja się nie poddaję i liczę na to, że mi pomożecie❤️ Znam Mirka i jego rodziców,to nasi sąsiedzi z Kończyc❤️
Diabełki ❤️ ja kocham piłkę nożną tak samo jak Wy ❤️
Błagam pomóżcie ❤️
Wasza Agnieszka"
Czas się przywitać! Zachęcam do wpłat 🙏✅️✅️
Cel? 300 tys❗️❗️ największa zbiórka w naszej historii, damy radę?🤔
Link do wpłat;
www.siepomaga.pl/eds
Dziękuję za każdą wpłatę, udostępnienie, polubienie postu.