13/06/2026
Za nami wspaniały dzień pełen radości, sportowych emocji i integracji! 💙⚽
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami, wzięli udział i wsparli piknik integracyjny oraz turniej „Niepowtarzalni w grze”. Wasza obecność stworzyła wyjątkową atmosferę! 🙌
Zobaczcie naszą fotorelację 📸
Do posta wrzucamy kilka zdjęć, a całą resztę znajdziecie w albumie:
https://photos.app.goo.gl/BvA96oFwsG3DqfKV7
A jeśli macie swoje fajne zdjęcia z wydarzenia — szczególnie z rozdania nagród 🏆 — będzie nam bardzo miło, jeśli się nimi podzielicie. Możecie dorzucić je do albumu albo wrzucić w komentarzach pod postem 📷
Jak było? Chyba najlepiej widać to po uśmiechach na twarzach! 😊 Działo się naprawdę dużo: były dmuchańce, malowanie twarzy, oficjalny turniej oraz mini turnieje organizowane spontanicznie przy każdej wolnej bramce. Nie zabrakło też pysznego jedzenia i orzeźwiających lemoniad dla wszystkich, którzy potrzebowali chwili regeneracji po grze, zabawie i kibicowaniu 🍋🍽️
Pogoda pod koniec trochę pokrzyżowała nam plany, ale nasi dzielni piłkarze grali do ostatniej „mokrej nitki”! 🌧️⚽💪
Gratulujemy drużynom: Klub Piłkarski Bór Oborniki Śląskie , WKS Śląsk Wrocław Bez Barier , GOKiS Kąty Wrocławskie-sekcja piłki nożnej dla osób z niepełnosprawnościami , Jow-Med Marcin Bulak
Dziękujemy partnerom wydarzenia: SADVA , Bidfood Farutex , Bank Spółdzielczy w Obornikach Śląskich , Ośrodek Sportu i Rekreacji w Obornikach Śląskich , Obornicki Ośrodek Kultury , Ireneusz Czerwiński
Zadanie wspófinansowane przez: Gmina Oborniki Śląskie
Fot. Katarzyna Koszelnik