Koło Naukowe MAD

Koło Naukowe MAD Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Koło Naukowe MAD, Organizacja non profit, Wroclaw.

Koło naukowe MAD to działająca od dwóch lat na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu organizacja studencka koncentrująca się na wykorzystaniu technologii firmy Apple.

To już ósma edycja MacMeeting - świętuj z nami rok technologicznej społeczności we Wrocławiu! 🎉W lutym 2025 roku wystart...
11/02/2026

To już ósma edycja MacMeeting - świętuj z nami rok technologicznej społeczności we Wrocławiu! 🎉

W lutym 2025 roku wystartowaliśmy z inicjatywą, która połączyła pasjonatów ekosystemu Apple i nowoczesnych technologii. Rok później wracamy na Uniwersytet WSB Merito Wrocław - wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa, by po raz ósmy dzielić się wiedzą i doświadczeniem.

Dlaczego warto wpaść?
Solidna dawka wiedzy: Stawiamy na wartościowe prelekcje z wielu dziedzin. 📚

Wymiana doświadczeń: To idealna okazja, by poznać ludzi z branży i pogadać o wspólnej pasji w luźniejszej atmosferze. 💬

Otwarte drzwi: Wydarzenie jest bezpłatne i dostępne dla każdego - niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz przygodę z Apple. 🍎

Agenda na piątkowy wieczór jest już dostępna na naszej stronie. Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji. Więcej informacji wkrótce.

👉🏻 Szczegóły i zapisy: macmeeting.pl

03/11/2025

Pierwsze spotkanie Koła Naukowego MAD w tym semestrze! 🤓

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do naszego koła, a także tych, którzy po prostu chcieliby dowiedzieć się czym zajmujemy się na codzień. Przedstawimy wam nasze działania, które miały miejsce do tej pory i opowiemy o planach na bieżący rok akademicki. Będzie to idealna okazja do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami i oczekiwaniami.

📅 Kiedy? 3 listopada 19:00
💻 Spotkanie odbędzie się w formie zdalnej.
🔗 Po link można zgłosić się w wiadomości prywatnej.

Siódma edycja   startuje już jutro. Poniżej możecie zapoznać się z agendą wydarzenia. Widzimy się o godzinie 17:00 na Un...
02/10/2025

Siódma edycja startuje już jutro. Poniżej możecie zapoznać się z agendą wydarzenia. Widzimy się o godzinie 17:00 na Uniwersytet WSB Merito Wrocław - wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa.

Mateusz Kubuj - Hackintosh i nie tylko…
Sesja skupiająca się na ograniczeniach platformy x86 oraz Apple Silicon, przy okazji na hackintoshu jak i nie tylko.

Andrzej Owczarek - Rower dla umysłu czyli skryptowanie niewykonalnego.
Case Study o tym, jak połączone siły Apple Script, Shortcuts i Pythona umożliwiły wykonanie zadania, które w przeciwnym wypadku byłoby niewykonalne lub wymagało wielu godzin pracy. Praktyczny dowód na to, że Mac jest tym "rowerem dla umysłu", o którym mówił Steve Jobs.

Filip Wandzio - Enter the Matrix
Wprowadzenie do komunikacji zdecentralizowanej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a swoją obecność możecie zarejestrować na macmeeting.pl. Do zobaczenia!

Już niecałe dwa tygodnie dzielą nas od siódmej edycji  !Po raz kolejny spotykamy się na Uniwersytet WSB Merito Wrocław -...
23/09/2025

Już niecałe dwa tygodnie dzielą nas od siódmej edycji !

Po raz kolejny spotykamy się na Uniwersytet WSB Merito Wrocław - wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa, aby spędzić popołudnie w gronie pasjonatów technologii Apple. Tradycyjnie czekają nas trzy prelekcje oraz przestrzeń na rozmowę, wymianę spostrzeżeń i nawiązanie nowych znajomości.

Kiedy? 3 października o godzinie 17:00.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a swoją obecność możecie zarejestrować na macmeeting.pl. Na stronie dostępna jest także agenda z tematami oraz prelegentami siódmej edycji.

Przedstawiamy ostatniego prelegenta sierpniowej edycji  , a jest nim Maciek Winiarski! 🧑‍💻Maciek jest specjalistą IT w S...
08/08/2025

Przedstawiamy ostatniego prelegenta sierpniowej edycji , a jest nim Maciek Winiarski! 🧑‍💻

Maciek jest specjalistą IT w SmartRecruiters, a systemy operacyjne od Apple towarzyszą mu już od lat. Sesja Maćka idealnie wpasowała się w motyw wakacyjnej edycji , a jej tytuł to: Wakacyjny AirDrop: jak zrzucić cyfrowy ciężar z ramion. 😮‍💨

Prelekcja Maćka rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00 na Uniwersytet WSB Merito Wrocław - wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa.

Zapraszamy i zachęcamy do rejestracji na stronie macmeeting.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W naszej agendzie nastąpiła drobna zmiana. W sobotę podczas pierwszej prelekcji wystąpi u nas Marcin Bajda - Założyciel ...
08/08/2025

W naszej agendzie nastąpiła drobna zmiana. W sobotę podczas pierwszej prelekcji wystąpi u nas Marcin Bajda - Założyciel i Prezes SolutionsBay.

Czy wiedziałeś/wiedziałaś o tym, że iPhone może stać się terminalem płatniczym? Jeśli nie, koniecznie wpadnij wysłuchać prelekcji Marcina! Sesja rozpocznie się o godzinie 10:15 na Uniwersytet WSB Merito Wrocław - wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa.

Zapraszamy i zachęcamy do rejestracji na stronie macmeeting.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Czas przedstawić kolejną osobę! Prelegentka z załogi Koła Naukowego MAD - Dominika Dokładańska. 👩🏼‍💻Będzie to kolejna se...
08/08/2025

Czas przedstawić kolejną osobę!

Prelegentka z załogi Koła Naukowego MAD - Dominika Dokładańska. 👩🏼‍💻

Będzie to kolejna sesja podczas , która będzie poświęcona dostępności. W tym przypadku skupimy się na tym temacie w kontekście tworzenia aplikacji w SwiftUI. 📱

Kto był w maju na w Szczecinie ten miał już okazję zobaczyć tę prezentację. Na edycję sierpniową została ona delikatnie zmodyfikowana, także zachęcamy do wysłuchania raz jeszcze!

Prelekcja Dominiki rozpocznie się w sobotę o 14:30 na Uniwersytet WSB Merito Wrocław - wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa.

Zapraszamy i zachęcamy do rejestracji na stronie macmeeting.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Spotkania   rozpoczynamy już dzisiaj! Widzimy się o godzinie 17:00 na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu. 🤗Teraz pora...
08/08/2025

Spotkania rozpoczynamy już dzisiaj! Widzimy się o godzinie 17:00 na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu. 🤗

Teraz pora zaprezentować kolejnego prelegenta naszej sceny. Aleksander Kurpios - specjalista IT z wieloletnim doświadczeniem, który obecnie zarządza globalną infrastrukturą IT w firmie Polaroid. Tematem jego sesji będzie zdalny homelab. 🌐

Prelekcja Aleksandra rozpocznie się w sobotę o godzinie 13:15 na Uniwersytet WSB Merito Wrocław - wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa.

Zapraszamy i zachęcamy do rejestracji na stronie macmeeting.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Prezentujemy kolejnego prelegenta naszego wydarzenia. 👤Mateusz Duc - ekspert ds. dostępności cyfrowej. To kolejna sesja,...
07/08/2025

Prezentujemy kolejnego prelegenta naszego wydarzenia. 👤

Mateusz Duc - ekspert ds. dostępności cyfrowej.

To kolejna sesja, która zostanie poświęcona dostępności. Jeśli tworzysz aplikacje mobilne lub strony internetowe i chcesz dowiedzieć się jak projektować je w sposób, aby były przyjazne dla osób z niepełnosprawnościami i jednocześnie atrakcyjnie wizualnie, koniecznie musisz wpaść na . 📱🖥️

Prelekcja Mateusza rozpocznie się w sobotę o 11:30 na Uniwersytet WSB Merito Wrocław - wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa.

Zapraszamy i zachęcamy do rejestracji na stronie macmeeting.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Oto kolejna osoba, która wystąpi na scenie  . 👀Założyciel k7 oraz opiekun naszego Koła Naukowego MAD - Miłosz Staszewski...
06/08/2025

Oto kolejna osoba, która wystąpi na scenie . 👀

Założyciel k7 oraz opiekun naszego Koła Naukowego MAD - Miłosz Staszewski.

Prelekcja Miłosza rozpocznie nasz dwudniowy . Sesja ta będzie dotyczyła najciekawszych nowości z WWDC25. Jest to świetna okazja do wspólnej dyskusji, wymiany spostrzeżeń i podzielenia się swoimi odczuciami po konferencji Apple. 🍏

Wydarzenie rozpocznie się 8 sierpnia o godzinie 17:00 na Uniwersytet WSB Merito Wrocław - wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa.

Zapraszamy i zachęcamy do rejestracji na stronie macmeeting.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Przedstawiamy kolejnego prelegenta! 👤Poznajcie Michała Jurewicza. Jeśli jesteście ciekawi, jak to jest przesiąść się na ...
06/08/2025

Przedstawiamy kolejnego prelegenta! 👤

Poznajcie Michała Jurewicza. Jeśli jesteście ciekawi, jak to jest przesiąść się na inne platformy po 15 latach korzystania wyłączenie z urządzeń Apple to koniecznie wpadajcie na MacMeeting. Jest to idealna okazja nie tylko do wysłuchania prezentacji, ale również wspólnej dyskusji. 🗣️

Prelekcje Michała możecie zobaczyć 8 sierpnia o godzinie 20:00 na Uniwersytet WSB Merito Wrocław - wcześniej Wyższa Szkoła Bankowa.

Zapraszamy i zachęcamy do rejestracji na stronie macmeeting.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Adres

Wroclaw

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Koło Naukowe MAD umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij