Joga w parku - Wrocław

Joga w parku - Wrocław Joga w Parku to bezpłatne, co weekendowe spotkania z jogą w czasie wakacji. Sesje prowadzone są przez To nowoczesny sposób na spędzenie weekendu w mieście.

Lipiec i sierpień - w każdą niedzielę

Park Szczytnicki
/za Ogrodem Japońskim,
obok Kościółka pw Św. Jana Nepomucena/

10:15-10.30 - przywitanie, przedstawienie prowadzących, omówienie regulaminu
10.30 - 12.00 - sesja jogi prowadzona przez dyplomowanych i doświadczonych nauczycieli jogi z Fabryki Energii Centrum Jogi Wrocław. Ruch i relaks podczas wspólnej praktyki jogi wytwarza mnóstwo pozytywnej

energii, co bezpośrednio oddziałuje na niesamowitą atmosferę takich mityngów. Zabiegani i zapracowani mieszkańcy wielkich aglomeracji miejskich doceniają takie inicjatywy i odwdzięczają się wysoka frekwencją. Daj się porwać pozytywnej fali wraz z Fabryką Energii Centrum Jogi Wrocław! Joga w parku to:

JOGA W PARKU to:
- bezpłatne, wakacyjne spotkania z jogą w każdą niedzielę (bezdeszczową)
- zajęcia jogi prowadzone przez certyfikowanych i doświadczonych nauczycieli z Fabryki Energii
- promocja jogi oraz zdrowego i aktywnego stylu życia
- szansa dla mieszkańców Wrocławia na aktywny niedzielny wypoczynek. TUTAJ TWORZYMY POZYTYWNĄ ENERGIĘ!

Adres

Wroclaw

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Joga w parku - Wrocław umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Joga w parku - Wrocław:

Udostępnij