26/04/2026
24.04.2026 r. 248 uczniów dołączyło do grona absolwentów LO. Jak co roku jesteśmy dumni z licealistów. Dwóch z nich: Wojciech Florczak i Paweł Matysiaķ jako laureaci olimpiad przedmiotowych odebrali Medale Patronki Szkoły. Nagroda Fundacji Absolwentów za najlepsze promowanie trafiła do Cezarego Kierycha. Prezes zarządu Fundacji Absolwentów: Marcin Bajon i wiceprezes Małgorzata Buda zapraszali tegoroczny rocznik na ich pierwszy zjazd absolwentów w 2040 r. Był czas na wspomnienia, nostalgię i występy artystyczne.
Dokumentacja fotograficzna: Fotowita