01/04/2025
Wczoraj mieliśmy okazję wziąć udział w spotkaniu Młodzieżowych Rad Dzielnic miasta Warszawy oraz gmin podmiejskich w Pałacu Kultury i Nauki z okazji jego 70-lecia. Temat przewodni – „Przeszłość, która inspiruje przyszłość” – zachęcił nas do wielu ciekawych rozmów. ✨
Dziękujemy organizatorom za super atmosferę, ciepłe przyjęcie i ogrom wiedzy, którą mogliśmy wynieść z tego wydarzenia. Było nam naprawdę miło spotkać tylu zaangażowanych młodych ludzi, wymienić się doświadczeniami i porozmawiać o przyszłości naszych lokalnych społeczności.💡
Mamy nadzieję, że to nie ostatnie takie spotkanie. Do zobaczenia! 😃