17/12/2025
Naszą koleżankę, wieloletnią hipoterapeutką Izę Lindę, spotkała wielka tragedia, spłonął jej dom, który samodzielnie budowała z rodziną.
Jeśli możecie to podsyłam link do zbiórki, by mieli szansę odbudować swoje miejsce na ziemi.
Nazywam się Izabela Linde. Wraz z partnerem, córką, 2 synami oraz zwierzętami (trzy psy i kot) tworzymy patchworkową rodzinę, która doświadczyła tragedii pożaru.W nocy 12 grudnia nasz dom doszczętnie spłonął. Był to budynek, który od kilku lat budowaliśmy samodzielnie, inwestując w...