13/04/2026
Marzec i początek kwietnia były u nas bardzo intensywne i pełne wycieczek! 🌷
Odwiedziliśmy Ogród Botaniczny PAN w Powsinie, gdzie mogliśmy podziwiać budzącą się do życia przyrodę. Byliśmy także w Muzeum Narodowym w Warszawie, a w Zachęcie oraz Galerii Test nie tylko zwiedzaliśmy wystawy, ale również braliśmy udział w inspirujących warsztatach.
Nie zabrakło też okazji do świętowania – obchodziliśmy Dzień Muffinki oraz Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, który był dla nas szczególnie ważnym momentem.
Spotkaliśmy się również na wspólnym spotkaniu wielkanocnym w gronie uczestników, pracowników oraz władz Stowarzyszenia Delta. Był to czas rozmów, życzeń i oczywiście pysznych potraw 😊
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych i innych aktywności – jak zawsze dużo się u nas dzieje! 📸✨