Pawełek - Jeden na milion

  • Home
  • Pawełek - Jeden na milion

Pawełek - Jeden na milion Pawełek jest skrajnym wcześniakiem. Pokonał już wiele przeszkód, lecz aktualnie walczy z mózgowym porażeniem dziecięcym. Pomóż mu stanąć na nogi! Cześć! Udało się!

Mam na imię Pawe­łek. Poja­wi­łem się na świe­cie pew­nego majo­wego poranka 2014 roku. Jed­nak mocno znie­cier­pli­wiony zro­bi­łem to o 3 mie­siące za wcze­śnie zupeł­nie nie licząc się z kon­se­kwen­cjami. Mamu­sia pła­kała, a zre­zy­gno­wani leka­rze zała­my­wali ręce. Waży­łem 622 gramy i mia­łem tylko 33 cm dłu­go­ści. Wyobra­ża­cie sobie? Taki byłem malutki. Oka­zało się, że jestem bar­dzo

ciężko chory. Zdia­gno­zo­wano u mnie dzie­siątki róż­nych scho­rzeń któ­rych skom­pli­ko­wane nazwy trudno nawet jest mi powtó­rzyć. Wiem, że miałem chore oczka i uszka. Nie potrafiłem samodzielnie oddychać, a na domiar złego zaatakowała mnie sepsa. Pan dok­tor powie­dział, że jeśli prze­żyje to będę jed­nym na milion. I wie­cie co? Poko­na­łem już wiele prze­szkód, jed­nak osta­nie bada­nia ujaw­niły mojego naj­więk­szego dotych­czas wroga. Cier­pię na Mózgowe porażenie dziecięce. Cho­roba ta nie pozwala mi nor­mal­nie funk­cjo­no­wać. Czy kie­dy­kol­wiek będę potra­fił cho­dzić? Czy powiem w końcu tak bardzo wycze­ki­wane przez moją mamu­sie pierw­sze słowo, które wywoła na jej twa­rzy piękny uśmiech? Mam nadzieję, że tak. Bar­dzo chciał­bym, aby­ście mi w tym pomo­gli. Obie­cuję, że się nie pod­dam, ponie­waż moja histo­ria w tym miej­scu się nie koń­czy. Ona wła­śnie się zaczyna…

Kochani dziś w taki płaczliwy poniedziałek mam powód do świętowania otóż 17 listopada przypada Dzień Wcześniaka 😍 Mama p...
17/11/2025

Kochani dziś w taki płaczliwy poniedziałek mam powód do świętowania otóż 17 listopada przypada Dzień Wcześniaka 😍
Mama pamięta jakby to było wczoraj a od tego czasu miłego już przeszło 11 lat! Kawał chłopa ze mnie ☺️ chodź ciężko w to uwierzyć miałem 33 cm w dniu narodzin a moja najniższa waga to nieco ponad 500 gram! Tak kochani "pół tytki cukru" .
Wszystkim małym i dużym którym tak się spieszyło na ten świat życzę dużo zdrówka ❤️ bo tak one jest najważniejsze 🥰

Witajcie kochani 🥰 Jak tam Wam mija ten piękny jesienny kolorowy czas? U mnie wszystko dobrze! Zdrówko dopisuje, nie str...
21/10/2025

Witajcie kochani 🥰

Jak tam Wam mija ten piękny jesienny kolorowy czas?
U mnie wszystko dobrze! Zdrówko dopisuje, nie straszne mi chłodne poranki gdy w szkole czeka mnie tyle fajnych atrakcji każdego dnia 🤩
Dostałem już rozliczenie Waszego 1.5% podatki i widzę że nikt się od Nas nie odwrócił 😍 za co chcę bardzo bardzo podziękować ❤️❤️
To dzięki Waszym dobrym ❤️ mogę codziennie stawiać czoła tej podstępnej chorobie!
Dziękuję za ten rok i liczę już na przyszły🥰
Turnusy "zaklepane " zatem zaczynamy odliczanie.. pierw do świąt oczywiście ☺️ ...

Ps. Moja najdroższa na świecie, najukochańsza mamcia ma dziś urodziny 🤩 pomyślcie dziś chwilę o Niej i jej ciężkiej pracy każdego dnia ❤️

Witajcie kochani!Połowa wakacji za Nami - ja też odpoczywam i chłonę ten czas z mamą i tatą..długie wieczory 😎 I chodź p...
06/08/2025

Witajcie kochani!
Połowa wakacji za Nami - ja też odpoczywam i chłonę ten czas z mamą i tatą..długie wieczory 😎
I chodź pogoda ostatnio jakoś w kratkę to nie wadzi w miłym spędzaniu czasu ☺️
Ostatnio miałem okazję być na turnusie oczywiście w Michałkowo gdzie pod okiem całej ekipy walczyłem o swoją sprawność 🥰 uwielbiam tam jeździć a to wszystko dzięki Waszej pomocy -dzięki Waszym otwartym ❤️❤️❤️ za co stokrotnie dziękuję 😘
Tymczasem przesyłam pozdrowienia i pamiętajcie aby korzystać z każdego dnia ! Z każdej małej chwili..z tej każdej małej rzeczy która sprawia że na naszych usta pojawia się uśmiech 🥰

26/05/2025

Kochani kilka dni temu miałem urodziny🤩 a że dni tak szybko uciekają to nie miałem czasu wrzucić relacji, więc nadrabiam zaległości 😎
Tak świętowałem w mojej szkole😁 było ciasto i głośne sto lat 🎉🎉🎉 dziękuję serdecznie za wszystkie życzenia - te o zdrowie każdego dnia są dla mnie najcenniejsze ❤️
Pozdrawiam Was serdecznie ❤️

Mamo ❤️❤️ Ty wiesz ...😘
26/05/2025

Mamo ❤️❤️ Ty wiesz ...😘

Kochani ! To już ten czas!Jak co roku wielkimi krokami zbliża się okres rozliczenia Waszego 1,5% podatku.Jeśli jeszcze n...
01/02/2025

Kochani ! To już ten czas!
Jak co roku wielkimi krokami zbliża się okres rozliczenia Waszego 1,5% podatku.
Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście komu je przekazać - polecam się 😎❤️
Tak niewiele a tak wiele😘
Aby przekazać 1,5% podatku należy w formularzu PIT wpisać
➡️KRS 0000382243
oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5%’ wpisać
➡️“718 pomoc dla Pawła Gajdy”

Pomóc Mi można też dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: “718 pomoc dla Pawła Gajdy”
Dziękuję ❤️❤️

Niech magia Bożego Narodzenia przypomina nam o tym, co najważniejsze – miłości, bliskości i wdzięczności za każdy dzień....
25/12/2024

Niech magia Bożego Narodzenia przypomina nam o tym, co najważniejsze – miłości, bliskości i wdzięczności za każdy dzień. Życzymy, aby ten czas był pełen ciepła i nadziei na lepsze jutro!

Wesołych Świąt Kochani ❤️🌲🌲🌲

Witajcie 🥰 Jak tam Wasze przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia?🌲🌲Okna umyte?Ja jeszcze nic nie pomogłem 😜 ponieważ pr...
03/12/2024

Witajcie 🥰
Jak tam Wasze przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia?🌲🌲
Okna umyte?

Ja jeszcze nic nie pomogłem 😜 ponieważ przygotowywałam się do Olimpiady!!
Takkk dobrze słyszycie 😀 wspiąłem się na wyżyny swoich możliwości i dzięki małej pomocy moich kochanych Pań❤️ przeszedłem tor na medal 🏅
Wrzucam kilka foteczek😎
Jeszcze ciepłe.
Pozdrawiam Was serdecznie ❤️

Dziś obchodzimy Międzynarodowy dzień Wcześniaka!!Z tej okazji wszystkim dużym i małym wojownikom życzę dużo zdrówka!❤️ T...
17/11/2024

Dziś obchodzimy Międzynarodowy dzień Wcześniaka!!
Z tej okazji wszystkim dużym i małym wojownikom życzę dużo zdrówka!❤️ Troski,opieki i miłości bezgranicznej❤️

Kochani!Nasza Fundacja Kawałek Nieba właśnie wysłała nam wiadomość że na moim subkoncie pojawiły się pieniążki z 1.5% po...
15/10/2024

Kochani!
Nasza Fundacja Kawałek Nieba właśnie wysłała nam wiadomość że na moim subkoncie pojawiły się pieniążki z 1.5% podatku 😍
Bardzo się cieszę że nikt z Was mnie nie opuścił 🙏
Dzięki tym wpłatom w przyszłym roku będę mógł pojechać na turnus rehabilitacyjny który tak wiele Mi daje w dążeniu do sprawności a który nie należy do "tanich" wydatków.
Po stokroć Wam dziękuję ❤️
Bierzcie życie całymi garściami kto wie co przyniesie nam jutro 🫶🫶
Pozdrawiam 😘

Witajcie kochani ❤️ Ostatnio postanowiłem zrobić sobie małe wagary w szkole i pojechałem na turnus rehabilitacyjny wiado...
01/10/2024

Witajcie kochani ❤️
Ostatnio postanowiłem zrobić sobie małe wagary w szkole i pojechałem na turnus rehabilitacyjny wiadomo że do Michałkowo 😍
Miałem dużo przerwy od ostatniego pobytu w tym ośrodku ale szybko złapałem wspólny język z całą ekipą i pracowałem ostro przez całe dwa tygodnie. Poznałem też nowe dzieciaki które chyba bardzo mnie polubiły z wzajemnością ❤️
Bardzo Wam dziękuję że jesteście tu ..że nie jesteśmy sami bo to dzięki Waszemu dobremu serduszku mogłem tam pojechać i walczyć o swoją sprawność 💪
Wielkie brawka dla Was 👏 ❤️❤️
Przesyłam moc uścisków i pozdrowień!

Address


Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Pawełek - Jeden na milion posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

  • Want your organization to be the top-listed Non Profit Organization?

Share