13/02/2026
💚 Czuwaj! 💛
Za nami wyjątkowe ognisko urodzinowe - takie, które na długo zostanie w naszej pamięci. Było dużo wspomnień i śpiewu, ale też momentów bardzo ważnych i wzruszających.
Podczas ogniska odbyło się przekazanie drużyny ✨
Dziękujemy pwd. Aleksandrze Obiedzińskiej za całe serce włożone w prowadzenie drużyny, za wszystkie zbiórki, wyjazdy, rozmowy, wsparcie i motywację do działania ❤️
Nowej drużynowej, pion. Nikoli Adamczuk, życzymy wielu wspaniałych pomysłów, wytrwałości, satysfakcji z pełnionej funkcji oraz mnóstwa harcerskiej energii! 💙 Niech prowadzenie drużyny będzie dla Ciebie piękną przygodą, pełną sukcesów i niezapomnianych chwil.
Swoją funkcję objęli również nowi przyboczni - Zuzanna Młynarska oraz Adrian Płochocki.
Gratulujemy i życzymy Wam odwagi, kreatywności, cierpliwości oraz radości ze służby! Niech każdy dzień w nowej roli przynosi Wam dumę i satysfakcję 💚
To ognisko było także czasem wyróżnień i ważnych momentów:
✨ Dh Szymon dostał chustę drużyny
✨ Zastęp starszoharcerski zdobył naramienniki starszoharcerskie
✨ Zuchenka Nela otrzymała gwiazdkę zucha ochoczego
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Dziękujemy wszystkim za obecność, wspólne śpiewanie przy ogniu i stworzenie niesamowitej atmosfery ⚜️