09/05/2025
Znów chcą likwidować kolej. Protestujemy i was do tego zachęcamy.
Właśnie utworzyliśmy petycję o "przywrócenie do użytku linii kolejowej 176 Racibórz Markowice -- Olza" https://www.petycjeonline.com/linia176 - podpisujcie na zdrowie! :-) Bez oglądania się na położenie, bo TYLKO PALIWO, KTÓREGO NIE ZUŻYJEMY, NIE OBRÓCI SIĘ PRZECIWKO NAM.