12/06/2026
💥 „Odzysk” szuka logo – konkurs na emblemat nowego klubu! 💥
♻️ To oficjalne. Nowy klub studencki będzie nosił nazwę „Odzysk”, która wygrała plebiscyt, zdobywając 29% głosów.
🙉 Ponieważ ani władze UW, ani Zarząd Samorządu Studentów nadal nie chcą robić spotkania otwartego na temat przyszłości klubu, bierzemy sprawy we własne ręce. Naturalnym kolejnym krokiem jest zaprojektowanie logo nowego klubu – znaku słowno-graficznego, który stanie się jego symbolem.
🆘✏️ Dlatego szukamy osób, które zaprojektują emblemat „Odzysku”. Nadesłane prace zostaną poddane pod publiczne głosowanie, by wygrała opcja uznana przez większość za najlepszą.
🎨 Zgłoszenia wysyłajcie do 5 lipca na: [email protected]. Pełną treść ogloszenia znajdziecie na mlodzi.ozzip.pl/odzysk. Połamania rysików!
PS Przewidziana jest nagroda niespodzianka dla osoby, która stworzy zwycięski projekt 👀