20/05/2026
Zarząd informuje, że w związku z notorycznym zastawianiem wiat śmietnikowych lub parkowaniem przy samym wjeździe na parking nr 2, co uniemożliwia wjazd i odbiór odpadów komunalnych, zmuszeni będziemy zlikwidować ten parking.. Niestety,, żadne prośby, informacje i apele nie docierają do dużej części zmotoryzowanych a nie możemy sobie pozwolić na zaleganie śmieci i płacenie za puste przejazdy.
To z dnia dzisiejszego.