11/05/2026
Pierwsze zajęcia fitness za nami! 💚
Było mnóstwo energii, uśmiechu i świetnej atmosfery. Dziewczyny dały z siebie naprawdę dużo i mimo zmęczenia z sali wychodziły z jeszcze większą motywacją do działania 💪
Nie obyło się też bez małych problemów technicznych, ale technologia jak zwykle lubi płatać figle w najmniej odpowiednim momencie. Na szczęście szybko udało się wszystko opanować i mogłyśmy działać dalej 😊
Zajęcia były intensywne i wyczerpujące, ale właśnie taki wysiłek dodaje energii, poprawia samopoczucie i daje mnóstwo satysfakcji 🌿
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas!
Widzimy się już w środę o 19:00 💚