07/04/2025
6 kwietnia odbył się drugi rajd oddziału "Nerwy".Mimo niesprzyjającej pogody przeszliśmy 13-kilometrowy dystans, aby uczcić pamięć tamtych wydarzeń.
Dziękuję współorganizatorom Strażnicy Pamięci Ziemi Bychawskiej oraz przybyłym na rajd Gościm:
-Rafał Mekler,Ruch Narodowy Konfederacja.
-Narodowa Bychawa.
-Świdniccy patrioci.
-GRH im. 1 Pułku Legii Nadwiślańskiej Ziemi Lubelskiej NSZ.
- Fundacja Pamięć Bohaterów Lubelszczyzny.
-Patriotyczna Piłatka.
- GRH im. płk. Tadeusza Zieleniewskiego.
-Stowarzyszenie Rodzin Żołnierzy Wyklętych Lubelszczyzny.
- Stowarzyszenie LGH im. Żołnierzy Wyklętych Lubelszczyzny a także pozostałym rajdowiczom. Szczególne podziękowania kieruję do KSRG OSP Matczyn, Wojcieszyn oraz Intermarche Bełżyce za ich wsparcie. dzięki za pomoc dla A.Mazurek i D.Mazurek.
Do zobaczenia za rok na kolejnym rajdzie!
Zdjęcia Adaś Foc