Będzie Dobrze

Będzie Dobrze A wszystko zaczęło się całkiem przypadkowo. Nasz kolega Kamil zachorował. Stwierdzono nowotwór kości. Co w takiej sytuacji zrobić? Jak mu pomóc? Ady Sari, ul.

Będzie Dobrze to grupa kilkunastu osób działająca społecznie od 2008 roku.Nasze działania mające na celu wspieranie ludzi potrzebujących pomocy skłoniły nas do założenia fundacji, która właśnie rozpoczyna swą działalność. Tylu ludzi potrzebuje wsparcia i nie wiadomo jak to ogarnąć…
Wtedy zrodziła się myśl zrobienia czegoś spontanicznego...i właśnie takie działanie i zorganizowanie pierwszego konc

ertu dla Kamila złączyło nas w jedną drużynę, która działa wspierając innych do dziś. 13 czerwca 2010 roku odbył się drugi koncert dla Kamila, a potem kolejne akcje, mające na celu pomoc innym potrzebującym – między innymi koncert charytatywny „Serce Sercu” zorganizowany 16 lipca 2011 roku pod patronatem Fundacji Sadeckiej. Dochód z niego przeznaczony został dla Domu Dziecka przy ulicy Teligi 24 w Nowym Sączu. Ponadto odbywały się Mikołajki dla dzieci z nowosądeckiego Domu Dziecka, w które włączyli się studenci PWSZ. W styczniu 2012 roku odbył się również koncert w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Starym Sączu, w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a 15 kwietnia tegoż roku akcja koncertowa mająca na celu pomoc Bartkowi – uczniowi Zespołu Szkół Zawodowych im. Św. Kingi w Podegrodziu zmagającemu się z chorobą nowotworową. Wraz z Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu bralismy udział w projekcie „Bezpieczne Wakacje”, w ramach którego odbył się wakacyjny koncert na starosądeckim rynku. Aktualnie nasze działania skupiają się na pomocy rocznej dziewczynce - Natalce Majchrzak z Bytomia, chorej na zespół Aperta. Jest to rzadkie schorzenie genetyczne, zespół wrodzonych wad układu kostno -szkieletowego. Charakteryzuje się on przedwczesnym zrastaniem kości czaszki, wklęsłą środkową częścią twarzy i zrośniętymi palcami. Natalkę czeka wiele skomplikowanych i kosztownych operacji, miedzy innymi powiększenie i modelowanie czaszki wraz z oczodołami, wieloetapowe rozdzielanie palców rąk i nóżek, rekonstrukcja szczęki oraz nosa. Stąd nasza prośba o włączenie się w akcję „Zdrowie za zakrętkę” i dostarczanie nam plastikowych nakrętek z napojów, kawy, mleka itp. Liczy się każda ilość. Zakrętki można przesyłać na adres: Centrum Kultury i Sztuki im. Batorego 23, 33-340 Stary Sącz (z dopiskiem Fundacja Będzie Dobrze) Dzięki waszej pomocy Natalka może być poddana kolejnym kosztownym operacjom, co tym samym przybliży ją do wyzdrowienia. Nie bądźmy zatem obojętni na cierpienie innych! Jeśli chcielibyście zobaczyć, w jaki sposób działaliśmy do tej pory i jakie były efekty naszych poczynań, zapraszamy na naszą stronę na Portalu Społecznościowym Facebook. W razie pytań piszcie do nas: [email protected]

Członkowie Fundacji Będzie Dobrze

Zdrowych i radosnych Świat Wielkanocnych składa Zarząd Fundacji "Będzie Dobrze"
03/04/2026

Zdrowych i radosnych Świat Wielkanocnych składa Zarząd Fundacji "Będzie Dobrze"

Szanowni Państwo!Niespodzianka dla wszystkich naszych Przyjaciół!Właśnie odebraliśmy z hurtowni breloczek z podobizną Pa...
01/04/2026

Szanowni Państwo!
Niespodzianka dla wszystkich naszych Przyjaciół!

Właśnie odebraliśmy z hurtowni breloczek z podobizną Pani Prezes!
Każdy chętny, kto zgłosi się pod postem otrzyma taki brelok.
Wszyscy współpracownicy dostaną brelok pocztą. Aby nikt nie narzekał i zniknęły wszystkie problemy😉

B​ędzie można włożyć brelok do kieszeni lub przyczepić do kluczy. Nieodłączna para😁

Oczywiście Prima Aprilisowy żart:)

Dziękujemy ​firmie Grupa GRAND ​za wsparcie turnieju HAPPY BALL 2026
30/03/2026

Dziękujemy ​firmie Grupa GRAND ​za wsparcie turnieju HAPPY BALL 2026

Nasza Fundacja bierze udział w Targach Pracy, które właśnie odbywają się na Wydziale Nauk Ekonomicznych Akademii Nauk St...
11/03/2026

Nasza Fundacja bierze udział w Targach Pracy, które właśnie odbywają się na Wydziale Nauk Ekonomicznych Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu.

Zapraszam do obejrzenia🤗
10/03/2026

Zapraszam do obejrzenia🤗

Czy dobro naprawdę wraca? Czy jedna osoba może zarazić pozytywną energią setki ludzi? 💛W najnowszym odcinku Energetycznej TV prowadzonej z sercem przez Paul...

Wszystkiego najlepszego od wszystkich kobiet składa Zarząd Fundacji Będzie Dobrze.
08/03/2026

Wszystkiego najlepszego od wszystkich kobiet składa Zarząd Fundacji Będzie Dobrze.

Aktualizacja!ZarezerwowaneWażne😇Fundacja odda w dobre ręce.
05/03/2026

Aktualizacja!
Zarezerwowane

Ważne😇

Fundacja odda w dobre ręce.

Dziś podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Bursa Szkolna w Starym SączuDziękujemy Pani Dyrektor Lucyna Dybiec za zauf...
23/02/2026

Dziś podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Bursa Szkolna w Starym Sączu

Dziękujemy Pani Dyrektor Lucyna Dybiec za zaufanie💪

Kolejna dawka zdjęć z naszej akcji Pomagam z miłości w Starym Sączu❤Dziękujemy Bursa Szkolna w Starym Sączu
20/02/2026

Kolejna dawka zdjęć z naszej akcji Pomagam z miłości w Starym Sączu❤

Dziękujemy Bursa Szkolna w Starym Sączu

Akcja Pomagam z miłości także w Starym Sączu❤Dziękujemy Bursa Szkolna w Starym SączuBołoz Paweł
19/02/2026

Akcja Pomagam z miłości także w Starym Sączu❤

Dziękujemy Bursa Szkolna w Starym Sączu
Bołoz Paweł

Trwa nasza coroczna akcja Pomagam z miłości.Akcja, która skłania do uśmiechu i radości. Walentynki trwają przecież cały ...
18/02/2026

Trwa nasza coroczna akcja Pomagam z miłości.
Akcja, która skłania do uśmiechu i radości. Walentynki trwają przecież cały rok♥️♥️

Dziękujemy Stowarzyszeniu Masz Dom za wykonanie róż🌹🌹



wśród fanów

Adres

Stary Sącz Ulica Batorego 23
Stary Sacz
33-340

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 14:00
Wtorek 10:00 - 14:00
Środa 10:00 - 14:00
Czwartek 10:00 - 14:00
Piątek 10:00 - 14:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Będzie Dobrze umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Będzie Dobrze:

Udostępnij