Tomaszewski Roman
2. Ostrowski Zdzisław
3. Doleszczak Tomasz
4. Pietruszewski Andrzej
5. Włodarzewski Daniel
6. Paczkowski Marcin
7. Lewandowski Włodzimierz
8. Włodarzewski Sebastian
9. Guziński Krzysztof
10. Wiliński Mariusz
12. Matusiak Arkadiusz
13. Kruczyński Michał
14. Pyszkowski Arkadiusz
15. Ostrowski Sławomir
16. Sadło Andrzej
17. Tomaszewski Jarosław
18. Tomaszewski Jędrzej
19. Paczko
wski Marcin
20. Włodarzewski Dawid
21. Bógdal Kamil
22. Doleszczak Szymon
23. Gospodarowicz Sylwester
24. Mieszkalski Tomasz
25. Piątkowski Jakub
26. Paczkowski Piotr
Okres, stosunkowo krótkich jak na historie pożarnictwa, dziejów OSP w Skrzynkach- począwszy od zebrania założycielskiego w 1965r. do chwili obecnej był czasem nieprzerwanej działalności. W dość krótkim okresie czasu strażacy jednostki zdołali porozumieć się, co do kształtu organizacyjnego zarządu straży oraz kierunków jego pracy. Najważniejszym jednak przedsięwzięciem, które zostało z powodzeniem zrealizowane było oddanie w 1971r. obiektu strażackiej remizy. Zważywszy na turystyczno- wypoczynkowy charakter miejscowości, dość dużą ilość domków kempingowych i ośrodków wypoczynkowych, w ostatnich latach znacznie wzrosło potencjalne zagrożenie pożarowe, jak inne cywilizacyjne związane z dużą liczbą turystów i wczasowiczów. Z tego tytułu strażackie władze pożarnicze, na wniosek kolejnych zarządów straży, w miarę posiadanych możliwości wyposażały straż w sprzęt i urządzenia pożarnicze. Do spraw technicznego wyposażenia jednostki aktywnie włączał się Urząd Gminy w Baruchowie, który oprócz wsparcia finansowego, sprawowała merytoryczną opiekę nad racjonalnym jego wykorzystaniem. Skład Zarządu OSP w Skrzynkach:
- Roman Tomaszewski - prezes,
- Tomasz Doleszczak - wiceprezes
- Arkadiusz Matusiak - wiceprezes-naczelnik,
- Krzysztof Guziński - zastępca naczelnika,
- Daniel Włodarzewski – sekretarz,
- Sebastian Włodarzewski - skarbnik,
- Marcin Paczkowski - gospodarz,
- Włodzimierz Lewandowski - kronikarz,
- Zdzisław Ostrowski - członek. Skład Komisji Rewizyjnej OSP:
- Andrzej Pietruszewski - przewodniczący,
- Sławomir Ostrowski - sekretarz,
- Michał Kruczyński - członek. Nie bez znaczenia, w podniesieniu na wyższy poziom edukacji w zakresie zabezpieczenia powstania pożarów, były prowadzone przez jednostkę rozliczne akcje propagandowe, kontrole pożarowo- techniczne, pokazy strażackie oraz organizowane przez strażaków uroczystości. Na szczególne podkreślenie zasługują sportowo- pożarnicze przygotowania kolejnych drużyn na eliminacje w zawodach strażackich. Osiągnięte i przytoczone w niniejszym opracowaniu niektóre wyróżnienia dobitnie zaświadczają, iż ówczesna drużyna złożona z młodych strażaków zdołała klasyfikować się zawsze na czołowych miejscach generalnej klasyfikacji tych zmagań. Dowodem szczególnego uznania było ufundowanie – po 18 latach służby –sztandaru. W dziejach OSP wydarzenie to traktowane jest nadzwyczajnie, wieńczące i zamykające pewien okres w historii straży. Także liczni strażacy w omawianym okresie zostali hojnie obdarzeni medalami państwowymi i pożarniczymi. Osiągnięcie tych celów nie byłoby możliwym, gdyby nie zaangażowanie w społecznej służbie bardzo wielu pożarniczych działaczy.