16/04/2026
💚💪💚
🌍🚒 DZIEŃ ZIEMI – SPRZĄTANIE ŚWIATA!
Już 22 kwietnia o godz. 17:00 spotykamy się pod remizą OSP Raciąż, aby wspólnie zadbać o nasze otoczenie 💚
Zapraszamy wszystkich:
👨🚒 druhów OSP
👩🚒 MDP i DDP
👨👩👧👦 oraz wszystkich mieszkańców i chętnych do pomocy!
Razem możemy zrobić coś dobrego dla naszej planety 🌱
Wystarczy trochę czasu, dobre chęci i wspólna energia 💪
📍 Zbiórka: pod remizą OSP Raciąż
🕔 Godzina: 17:00
Dołącz do nas – każda para rąk ma znaczenie!