19/10/2025
Za nami realizacja projektu!
Spotkanie plenerowe - zbieranie odpadów, podnoszenie świadomości ekologicznej 🌍
Warsztaty ekologiczne - miniaturowanie drzew i krzewów w stylu bonsai, niezwykła czasochłonna praca🪴
Warsztaty sportowe - ponad godzina ciężkiej pracy, wiedzy i inspiracji do treningów z Panią Kaśka Pilarczyk 💪
Spotkanie główne prowadzone przez niezwykłą kobietę Paulina Chlibowska🚀
Zanim pokażemy Wam obszerną fotorelację chcemy jeszcze raz podziękować osobom bez których to wydarzenie by się nie odbyło 🙂
Środowiskowy Dom Samopomocy w Choszcznie- wystawa rzeźb inspirowana pracami Zdzisława Beksińskiego. Tu brakuje słów, żeby opisać zachwyt nad pracami wykonanymi przez uczestników oraz terapeutę Pana Artur Groszkowski. Szerszy opis tego przedsięwzięcia wrzucimy w osobnym poście z niezwykłą fotorelacja 🖼️
Pan Dariusz i Adam Lichota - za ludzką życzliwość, pomoc w organizacji i udostępnienie hali. Zamysł projektu to styl nowoczesny nieoczywisty i myślimy, ze to miejsce było idealne 👌
MAT I BŁYSK profesjonalne usługi sprzątania - przygotowanie sali w tak trudnych warunkach, profesjonalny sprzęt i obsługa na najwyższym poziomie!
No i oczywiście uczestnicy warsztatów a także osoby, które przyszły obejrzeć wystawę - wasza obecność i dobre słowo napędzają nas do dalszych działań 🙂
No i na koniec nasza przysłowiowa wisienka na torcie 🍒
Nauczyciele i uczniowie z ZS Nr 2 CKU Pyrzyce oraz Stowarzyszenie "Technik" przy ZS Nr 2 CKU Pyrzyce - poczęstunek przygotowany przez Was dał siłę naszym uczestnikom na warsztatach a później jeszcze wynagrodził im trud włożony w godzinną ciężką pracę !
Ten projekt to siła współpracy różnych organizacji i ludzi.
Bez Was by się nie udało 😉
Dziękujemy 🙂
, ,
, ; !, ,
!,