17/02/2026
🚒🚨 Kampania sprawozdawczo-wyborcza w naszych jednostkach OSP powoli dobiega końca. W minioną sobotę, walne zebranie odbyło się w OSP Skoki-Borowa.
👉 Aktualny skład zarządu przedstawia się następująco:
- Michał Nowak - prezes,
- Marek Wiraszka - wiceprezes/naczelnik,
- Michał Osiński - wiceprezes,
- Andrzej Pyra - sekretarz,
- Ireneusz Pastuszka - skarbnik,
- Krzysztof Gołąb - gospodarz.
👉 Komisja rewizyjna:
- Rafał Warda - przewodniczący,
- Cezary Bedra - sekretarz,
- Nikola Grzybowska - członek.
📄 Delegaci na zjazd gminny: Michał Nowak, Michał Osiński, Ireneusz Pastuszka, Krzysztof Gołąb.
🤝 Gratuluję osobom wybranym do władz OSP na nową, pięcioletnią kadencję i życzę, by był to czas dynamicznego rozwoju jednostki oraz dobrej współpracy z samorządem gminnym. Jednocześnie dziękuję wszystkim za pracę w minionej kadencji.