14/06/2026
🚒 Wielkie strażackie podsumowania za nami! 🔴💨
Wczorajsze popołudnie upłynęło nam pod znakiem ważnych decyzji i podsumowań. O godzinie 16:00 na sali wiejskiej w Bledzianowie odbył się Zjazd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Ostrzeszowie.
To był czas na podsumowanie ostatnich 5 lat kadencji – pełnych wyzwań, ciężkiej pracy, ale też ogromnej satysfakcji i setek zrealizowanych działań na rzecz bezpieczeństwa naszej lokalnej społeczności. 🤝🚒
Składamy ogromne PODZIĘKOWANIA wszystkim delegatom, przedstawicielom oraz zaproszonym gościom za przybycie, merytoryczną dyskusję i Waszą stałą obecność!
Serdecznie gratulujemy ustępującemu Zarządowi za uzyskanie absolutorium – to najlepszy dowód na to, że Wasz trud został doceniony! 👏
Szczególne gratulacje kierujemy do nowo wybranych władz, przed którymi kolejne lata owocnej pracy. Życzymy Wam niesłabnącej energii, samych trafnych decyzji i strażackiego szczęścia! Wielkie brawa dla:
👑 Nowo wybranego Prezydium Zarządu:
- prezesa dh Kazimierza Jurkiewicza
- wiceprezesa dh Ryszarda Kupijaja
- wiceprezesa dh Krzysztofa Jasika
- wiceprezesa dh Marka Czwordona
- komendanta miejsko-gminnego dh Grzegorza Pawłowskiego
- sekretarza dh Emilii Piech
- skarbnika dh Pawła Pelińskiego
- członka Prezydium Zarządu dh Łukasza Sierockiego
🧐 Nowo wybranej Komisji Rewizyjnej:
- przewodniczącego dh Jana Tomczaka
- sekretarza dh Jacka Ibrona
- członka Komisji Rewizyjnej dh Andrzeja Malachińskiego
🇵🇱 Przedstawiciele na Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Ostrzeszowie:
- dh Kazimierz Jurkiewicz
- dh Ryszard Kupijaj
- dh Grzegorz Pawłowski
🇵🇱 Delegaci na Zjazd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Ostrzeszowie:
- dh Paweł Peliński
- dh Łukasz Sierocki
- dh Rafał Łopata
- dh Eugeniusz Stajszczyk
Trzymamy kciuki za nową kadencję! 🤝