Opolski Klub Fotograficzny

Opolski Klub Fotograficzny Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Opolski Klub Fotograficzny, Organizacja non profit, Opole.

Działalność „Opolskiego Klubu Fotograficznego” jest kontynuacją dorobku i wysiłku wielu osób i ich działań zmierzających do aktywizacji środowiska fotograficznego w województwie opolskim.

Nieco "lata" w środku zimy - zieleń parku w podczerwieni analogowej. Film Rollei IR400 z filtrem COKIN 007. Aparat: Prak...
09/01/2026

Nieco "lata" w środku zimy - zieleń parku w podczerwieni analogowej. Film Rollei IR400 z filtrem COKIN 007. Aparat: Praktica MTL5B + 50mm/f:1,8

Uwaga "dzikie" zwierzęta. Nieoczekiwane spotkanie w Galicji (Hiszpania). Canon 50E+FUJI Sensia 100.
19/11/2025

Uwaga "dzikie" zwierzęta. Nieoczekiwane spotkanie w Galicji (Hiszpania). Canon 50E+FUJI Sensia 100.

Gdy w innym klubie fotograficznym szykowałem się do wystawy pt. Portret - traktując temat szeroko chciałem zrobić portre...
16/11/2025

Gdy w innym klubie fotograficznym szykowałem się do wystawy pt. Portret - traktując temat szeroko chciałem zrobić portret miasta - jako miejsca, gdzie ludzie stawiają sobie bariery i zanieczyszczają wspólną przestrzeń. Na wystawę poszły jednak tradycyjne portrety i mój cykl został na dysku. Postanowiłem jednak go pokazać... właśnie tutaj.

Pierwsza przygoda z Kodak Vision3 500T. Naświetlany jako ISO500 z filtrem Cokin sepia (Sepia - z braku konwersyjnego, bo...
31/10/2025

Pierwsza przygoda z Kodak Vision3 500T. Naświetlany jako ISO500 z filtrem Cokin sepia (Sepia - z braku konwersyjnego, bo film jest do światła sztucznego). Zdjęcia robione Canonem 50E+ Canon f 1,8/50mm. Film wołany i skanowany w Czarno-białe.

Jak zauważyliście, nasz profil ożył. Istna reaktywacja! Nie chcemy obiecywać zbyt wiele, ale... Spróbujemy od czasu do c...
22/10/2025

Jak zauważyliście, nasz profil ożył. Istna reaktywacja!
Nie chcemy obiecywać zbyt wiele, ale... Spróbujemy od czasu do czasu potwierdzać swoje istnienie. I inspirować Was do podtrzymywania fotograficznej pasji.
Ten okres ciszy nie oznaczał zaniku aktywności i postaramy się to udowodnić pokazując zdjęcia z tzw. międzyczasu. A dziś pokażę wybór niektórych moich fotek z ostatniej sesji plenerowej (wrzesień 2025). Mam nadzieję, że koledzy dołożą swoje :)
Pozdrawiam
Marcin Podolan

Białe paproci płomienie w jesiennym lesie (fot. Tomek C.)
21/10/2025

Białe paproci płomienie w jesiennym lesie (fot. Tomek C.)

Adres

Opole

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Opolski Klub Fotograficzny umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Opolski Klub Fotograficzny:

Udostępnij