22/03/2026
https://www.facebook.com/share/r/1ALuNhrxM8/
Wczoraj "niosłem radość kwiatkami , uśmiechem" ale to na codzień sa wkoło moi przyjaciele którzy mnie kochają , wspomagają takim jaki jestem wesołym upartym chłopcem, który ma uczucia, potrzeby tak jak wszystkie dzieci...Kocham Was mocno❣️, a Wy kochajcie się nawzajem bez uprzedzeń, oceniania ❣️