15/06/2024
Drodzy mieszkańcy Osiedla nr 2 „Czarnokurz” w Mosinie. Jest mi niezmiernie miło poinformować Państwa, iż w dniu wczorajszym odbyły się Wybory Zarządu i nowej Przewodniczącej Osiedla. Zostały zgłoszone dwie kandydatury na Przewidniczącą Osiedla nr 2 „Czarnokurz”: Izabela Demska i Izabela Wiercigroch. W wyniku głosowania nową Przewodniczacą naszego Osiedla została Izabela Demska 🌼 uzyskując 65 głosów na 104 osoby głosujące. W skład nowego Zarządu weszli: Małgorzata Jeziorska , Halina Khunke, Erika Molicka, Natalia Trzcińska, Czesław Andrzejczak i Leszek Świtalski 👍👍👍 Wszystkim serdecznie gratuluję i życzę owocnej pracy. Była Przewodnicząca Renata Kubala .