05/04/2026
🌿🐣 Wielkanoc to piękny czas 🐇🌼
W dniu 19 marca 2026 r. miałyśmy zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu pn. ,, Wielkanoc z KGW ", organizowanym w ramach inicjatywy KGW-Liderki Wsi. Spotkanie odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury we Wróblewie, a jego organizatorem był Ośrodek Doradztwa Rolniczego zs. w Bratoszewicach Oddział w Kościerzynie.
Nasze koło z dumą przygotowało stoisko pełne tradycyjnych potraw wielkanocnych 🥚🍰
W wydarzeniu wzięło udział wiele Kół Gospodyń Wiejskich z województwa łódzkiego. Była to wspaniała okazja do integracji, wymiany doświadczeń oraz dzielenia się sprawdzonymi przepisami i pomysłami 💛
Nie zabrakło także świątecznych życzeń oraz wartościowej części edukacyjnej - zaproszeni goście w tym Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego oraz ŁODR, podzielili się wiedzą na temat aktualnych programów wsparcia i dotacji dla KGW .
To był czas pełen inspiracji, wartościowych rozmów i budowania relacji 🌸
Dziękujemy za to piękne spotkanie i już nie możemy doczekać się kolejnych takich wydarzeń 🐣💚