25/01/2026
„Siedzę sobie w ciepłym domu, piję kawę i myślę o nich tam, w Kijowie, że oni nawet kawy nie mogą się napić w cieple.”Te słowa dziś rano padły podczas rozmowy zarządu naszego stowarzyszenia Pojednanie Polsko-Ukraińskie.Postanowiliśmy : musimy im pomóc.Bo okazało się, że marzn...