30/03/2026
Drodzy przyjaciele!
Dziś rano spaił się w Wolimierzu piękny dom przysłupowy w którym mieściała się nasza ulubiona ,lokalna restauracja,,Zajazd u Basi". Basia i Adam to cudowni ludzie, którzy ciężką pracą zbudowali swój biznes, swoje marzenie.Właśnie teraz, gdy ta wiejska restauracja zaczęła zdobywać coraz większą popularność...wybuchł pożar!Oprócz rodzinnego biznesu spalił się też ich dom mieszkalny.Lokalna społeczność ma zamiar wesprzeć odbudowę tego miejsca.WESPRZYJ NAS W TYM DZIELE!!!
Kochani 💔Dziś rano wydarzyło się coś, co trudno opisać słowami. Zajazd u Basi... miejsce, które znacie spłonął.To był nie tylko zajazd. To był DOM Basi i Adama, jej mamy Janiny i siostry Renaty z rodziną. W jednej chwili stracili wszystko. Na szczęście wszyscy są bezpieczni. Ale n...