01/01/2026
Kochani Mieszkańcy ! Szanowni Państwo !
W imieniu Koła Gospodyń Wiejskich „Krzęcinianki” pragniemy serdecznie podziękować za miniony rok pełen wyzwań, zmian, niezapomnianych przedsięwzięć oraz organizowanych wydarzeń, które przyczyniły się do dalszego rozwoju Naszego Koła. Dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu, mogłyśmy realizować nasze cele i marzenia, a wspólna praca owocowała wieloma pięknymi momentami.
Rok 2025 był dla nas czasem intensywnej pracy, ale także radości z osiągniętych sukcesów i rozwoju. Każdy wspólny dzień, każda organizowana impreza, każda inicjatywa pozwalały nam wzmacniać naszą więź i budować silną społeczność. Dziękujemy, że byliście częścią tej niezwykłej podróży.
Z okazji Nowego Roku, życzymy wszystkim mieszkańcom Krzęcina oraz naszym przyjaciołom i sympatykom Koła Gospodyń Wiejskich „Krzęcinianki” zdrowia, szczęścia i pomyślności. Niech 2026 rok będzie czasem nowych możliwości, wspólnych radości i kolejnych sukcesów.
Dziękujemy za Waszą obecność i wsparcie. Czekamy z niecierpliwością na kolejny rok pełen wyzwań i niezapomnianych chwil!
Z najlepszymi życzeniami,
Koło Gospodyń Wiejskich „Krzęcinianki”