25/07/2025
Podczas obozu wydarzyła się bardzo ważna rzecz...
Druhna Oliwia złożyła swoje Przyrzeczenie Harcerskie! Nie zabrakło krótkiej gawędy, podniosłego momentu oraz ogniska dzięki któremu można było wybrać praktycznie każdy żywioł, dzięki czemu ten moment mógł być bardzo osobisty.
Ponadto druhna Oliwia oraz druhna Michalina otrzymały swoje sznury funkcyjne, odpowiednio - zastępowej i przybocznej. Tym samym zamknęliśmy ten rok harcerski, mimo że w niepełnym składzie, to liczymy na owocny nabór we wrześniu! Wypatrujcie nas w mediach i nie tylko!
Dziękuję wam za ten rok, mimo cięższych momentów, zawsze potraficie pokazać siłę i jakość waszych działań! Jako drużynowy nie mógłbym wyobrazić sobie lepszych ludzi w drużynie! Ładujcie baterie i do zobaczenia na zbiórkach!
phm. Tymoteusz Rudowicz