03/05/2026
3.05.2026r.
Rajd z okazji Święta Konstytucji 3 Maja 🇵🇱
W ramach realizacji zadania publicznego pn. „Turystyka, krajoznawstwo, historia dla każdego” wybraliśmy się dzisiaj na wspólny spacer na Zamek w Rabsztynie. Zbiórka odbyła się o godz. 12 przed naszą siedzibą, skąd rozpoczęliśmy naszą wędrówkę.
Rajd zakończył się przemiłym spotkaniem przy ognisku, które stało się okazją do rozmów, śmiechu i integracji. W wydarzeniu wzięli udział członkowie Stowarzyszenia wraz z rodzinami oraz przyjaciółmi. Można śmiało powiedzieć, że nasz rajd miał międzynarodowy charakter – gościliśmy Przyjaciół z Nepalu, Anglii i Szkocji 🌍
Na wspólne ognisko przyjęły zaproszenie również Panie z Koła Gospodyń Wiejskich pod przewodnictwem pani Mieci Roman, za co serdecznie dziękujemy!
Dopisała zarówno frekwencja, jak i pogoda, która sprzyjała spacerowi, a później wspólnej integracji. Było radośnie, aktywnie i bardzo serdecznie 😊🫶
Dziękujemy wszystkim za obecność i już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia!