05/02/2026
31 stycznia 2026 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze. Podczas zebrania przedstawiono sprawozdanie za rok 2025, plany na nadchodzący rok, a następnie wybrano nowy Zarząd na kolejne 5 lat.
🚒 Nowy Zarząd OSP Kębłowo:
Prezes: dh Michał Nowak
Zastępca Prezesa: dh Rafał Ceglarek
Naczelnik: dh Dawid Knobel
Zastępca Naczelnika: dh Damian Zboralski
Skarbnik: dh Lidia Michalak
Sekretarz: dh Joanna Jankowiak
Gospodarz: dh Józef Kotlarski
👏 Komisja rewizyjna:
dh Roman Waligórski,
dh Michał Rogoziński,
dh Patryk Jaskuła
📌 Delegaci na Zjazd Gminny:
dh Andrzej Rogozinski,
dh Józef Kotlarski,
dh Irmina Kaczmarek
📌 Przedstawiciele do Zarządu Miejsko-Gminnego:
dh Michał Nowak,
dh Rafał Ceglarek,
dh Lidia Michalak,
Swoją obecnością zaszczycili nas też Burmistrz Wolsztyna – Dominik Tomiak oraz st. asp. Damian Kotlarski z KP PSP Wolsztyn.
Podczas zebrania dh Roman Waligórski został odznaczony medalem Związku Ochotniczych Straży Pożarnych "Za Wysługę 50 lat" 👨🚒
Serdecznie gratulujemy!
💪 Rok 2025 w liczbach:
🔥 19 pożarów
⚠️ 26 miejscowych
🚨 4 alarmy fałszywe
➡️ Łącznie 49 wyjazdów
W ubiegłym roku obchodziliśmy również jubileusz 90-lecia OSP Kębłowo, braliśmy udział w licznych szkoleniach i ćwiczeniach oraz pozyskaliśmy kolejny nowy sprzęt.
🎉 Nowemu Zarządowi życzymy powodzenia i sukcesów w realizacji planów! 👩🚒👨🚒