30/03/2026
W piątek 27.03.2026 w miescie Ruda Śląska odbyla się Gala Sportu 2026 na ktorej przyznano nagrody Prezydenta Miasta Ruda Śląska w dziedzinie sportu za rok 2025.
Miło nam poinformować, że laureatką nagrody została zawodniczka ŚKC Magdalena Kołodziej oraz kapitan męskiej reprezentacji Polski w curlingu Konrad Stych, w ktorego imieniu nagrodę odebral tata.
Gratulujemy i cieszymy sie ze osiagniecia rudzkich curlerów są doceniane przez miasto Ruda Śląska! 🙂🥌🥳
Zdjęcie - Adam Zaborski