30/04/2026
Ależ to był intensywny weekend! Nasza Kompania miała zaszczyt wziąć udział w SLAVNI - konwent kultury rodzimej .🔥
Podczas tych dwóch, jakże intensywnych dni, prowadziliśmy warsztaty krajek, nasi wojowie poszli w bój, posilaliśmy się pyszną strawą, a nawet zabawialiśmy najmłodszą gawiedź słomianymi wyplatankami. 🥰
W chwilach wytchnienia odpoczywaliśmy w naszym obozie, spędzając miło czas w gronie drużyny. Nie możemy doczekać się kolejnej takiej wyprawy! ⚔
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach! 🛡
Pozdrawiamy,
Wilki 🐺