24/05/2026
Uff. Można rozmasować zakwasy i odpocząć po intensywnym dniu ze sportem w roli głównej.
Dziękujemy za to, że byliście z nami! Praca dla Was to przyjemność i masa endorfin, mimo zmęczenia.
Pora na podziękowania za współpracę. Było Was wielu, nie wiem od kogo zacząć, ale każdy ma swój wkład i niezależnie od tego jaki duży by on nie był, to bez każdego z Was ta impreza byłaby uboższa o jedno otwarte serce. A to czasami bardzo, bardzo dużo.
Jesteście super!
- OSP KSRG Jaworznik
- Koło Gospodyń Wiejskich w Jaworzniku
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworzniku
- Fundusz Sołecki
- Wspólnota Gruntowa Wsi Jaworznik
- Outlet AnioMix
- Powiat Myszkowski
- Żarki na Szlaku Tradycji
- Nadleśnictwo Złoty Potok, Lasy Państwowe
- Muzeum Stary Młyn w Żarkach
- MGOK Żarki
- Jurajska Grupa GOPR
- Fundacja DKMS
- Trafo Base Camp Podlesice
- Wesołe Psotki - animacje dla dzieci/Wesołe Psotki bis
Tak poza instytucjami - pomagało nam wiele osób, każdy na tyle, na ile mógł, a wszystko razem dało taki efekt, że zaparło nam dech!
- Mariola Pasikowska - dzięki! Tylko Ty potrafisz wyciągnąć do tańca strażaków w pełnym bojowym umundurowaniu!
- Piotr Orman - dzięki! Nocna wyprawa na trasę i podsłuchiwanie lelków było mega! No i strzelnica!
- Anna Zębalska-Orman - dzięki! Oprócz zmęczonych nóg, dzięki Twoim zadaniom uczestnicy mieli też zmęczone mózgi ;)
- Katarzyna Kępska i Anet Anna - dzięki! Skutecznie wymiziałyście po wewnętrznej stronie policzka kilkanaście osób. Fundacja DKMS skutecznie powiększa bazę danych.
- Janek i Karolina - dzięki! Obsługa pajęczyny i uprzątnięcie trasy skutecznie odciążyło nasze obolałe nogi dzisiejszego poranka.
- Igor Szczygieł - dzięki! Za karmienie uczestników ciastkami na punkcie żywieniowym. Wielkość serca - proporcjonalna do rozmiarów Igora.
- Irek Szczepańczyk - dzięki! Sami nie wytargalibyśmy tych ciężkich sprzętów i nie ustawili ich tam, gdzie stały dzielnie przez całą imprezę.
- Damian Strzelecki - dzięki! Za pomoc w kierowaniu akcją porządkową po imprezie (i autem Janka).
- Sebastian Kotyniak - dzięki! Za koordynację działań OSP oraz pomoc przy sprzątaniu po imprezie.
- Małgorzata Dub - dzięki! Za pomoc przy organizacji wyposażenia Biura Zawodów, mimo nieludzkiej pory niedzielnego poranka.
- Jan Gil - dzięki! Twoje auto jest całe i zdrowe, choć nie mam prawa jazdy na ciężarówki ;)
- Krzysztof Wielicki: mój wybór - dzięki! Za wyposażenie naszego wielkiego kartonu z nagrodami dla dzieciaków.
I jeszcze dziękujemy sobie nawzajem, trójce wariatów, którym ubzdurało się, że rozruszają trochę towarzystwo w trybie sportowym: Magdalena, Lidia, Marcin. Jest pięknie!
P.S. Było tak fajnie, że już planujemy kolejne działania. Poważnie!