31/12/2025
🎄Grudzień pełen dobra i świątecznego blasku🎄 Miniony miesiąc był dla nas niezwykle intensywny, radosny i wzruszający. W tym wyjątkowym czasie nasze progi wielokrotnie przekraczali Mikołaje o wielkich sercach 😀🎅 - osoby prywatne, szkoły, przedszkola oraz fundacje . Każda wizyta niosła ze sobą uśmiech, ciepło i poczucie, że nie jesteśmy sami.
Szczególnym wydarzeniem były także dwudniowe warsztaty świąteczne, które zorganizowali dla nas wolontariusze z firmy Cam Pak. Wspólnie tworzyliśmy stroiki, ozdoby świąteczne oraz zdobiliśmy pierniczki - było twórczo, radośnie i bardzo rodzinnie.
Nasi wychowankowie mieli również okazję uczestniczyć we wspólnym kolędowaniu w Publicznej Szkole Podstawowe w Jasieniu, które dostarczyło nam pięknych emocji i prawdziwie świątecznego nastroju.
Zwieńczeniem tego wyjątkowego miesiąca była wigilia, spędzona razem, w atmosferze bliskości, rozmów i wspólnego świętowania.
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że ten miesiąc był pełen dobra, radości i nadziei ♥️. CANPACK FPN Brzesko, Państwo Katarzyna i Dominik Chamiołowie, Szkoła dla Dorosłych w Brzesku, OSP Maszkienice, Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Brzesku, Wyższe Seminarium Misyjne Księży Sercanów,Marta Malec-Lech,Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej im. Juliana Tuwima,Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu,Zespół SZKÓŁ w Szczurowej,Szkoła Podstawowa w Stadnikach, Biuro Rachunkowe Dominika Zamęta,Zespół Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku, Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku , Pracownicy Lidla oddział Tarnów, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Dąbrówce, Szkolne Koło Caritas działające przy Publiczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce , Darczyńcy uczestniczący w akcji Podaruj Gwiazdkę i koordynatorka akcji pani Karolina Łabuda, Darczyńcy z Tymowej, Raf-Mar Pracownia Cukiernicza, Pani Karolina Kozioł- Ormiańska wraz z mężem i przyjaciółmi ♥️🎅🎄