Dom Dziecka w Jasieniu

Dom Dziecka w Jasieniu Strona ma na celu dostarczenie informacji o wydarzeniach z życia placówki.

Placówka opiekuńczo-wychowawcza typu socjalizacyjnego, Obecnie w placówce przebywa trzydziestu wychowanków,

Dzisiejszy dzień upłynął nam w wyjątkowo świątecznej atmosferze.🌷🐣🪺  Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach wie...
22/03/2026

Dzisiejszy dzień upłynął nam w wyjątkowo świątecznej atmosferze.🌷🐣🪺
Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w warsztatach wielkanocnych w CANPACK w Brzesku. Na zaproszenie wspaniałych wolontariuszy spędziliśmy czas niezwykle twórczo i inspirująco . Po ich czujnym okiem tworzyliśmy piękne świąteczne stroiki oraz wiosenną biżuterię - nie zabrakło kolorów, kreatywnych pomysłów i uśmiechu. Każda praca była wyjątkowa i wykonana z sercem.
Dziękujemy za ciepłe przyjęcie , miłą atmosferę i możliwość wspólnego spędzania czasu . To był naprawdę wartościowy i radosny dzień . 😀🌷

W dniach 8-9 lutego wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę do Łodzi.🚌🎒 Pierwszego dnia, po długiej podróży , odwiedziliśm...
11/02/2026

W dniach 8-9 lutego wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę do Łodzi.🚌🎒
Pierwszego dnia, po długiej podróży , odwiedziliśmy Palmiarnię , gdzie mogliśmy podziwiać egzotyczne rośliny i poczuć prawdziwie tropikalny klimat 🌴
Następnie wybraliśmy się do ZOO - Orientarium , które zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie - słonie, żyrafy, krokodyle i wiele innych niezwykłych zwierząt zachwyciły zarówno młodszych, jak i starszych uczestników wycieczki 🐘🦒🐊.
Kolejnym punktem programu było Muzeum Światła , gdzie mogliśmy przenieść się do świata magii, złudzeń optycznych i niesamowitych efektów świetlnych. Było dużo śmiechu, zaskoczenia i oczywiście pamiątkowych zdjęć .📸
Drugi dzień upłynął pod znakiem świetnej zabawy w Mandorii - Parku Rozrywki 🎢. Karuzele, atrakcje i wspólne chwile sprawiły, że uśmiech nie schodził z twarzy naszych wychowanków 😁😆😃.
To były dwa intensywne, ale niezwykle radosne dni. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się domorganizacji tej wycieczki i sprawili, że ferie zimowe stały się tak wyjątkowe🌨️🧤🧣⛄️

♥️PRZEKAŻ 1,5% PODATKU- POMÓŻ NAM BUDOWAĆ WSPÓLNE CHWILE.♥️Dla naszych wychowanków integracja to coś więcej niż wspólnie...
08/01/2026

♥️PRZEKAŻ 1,5% PODATKU
- POMÓŻ NAM BUDOWAĆ WSPÓLNE CHWILE.♥️

Dla naszych wychowanków integracja to coś więcej niż wspólnie spędzony czas. To nauka relacji, poczucia bezpieczeństwa, radość bycia razem i wspomnienia, które zostają na całe życie.

Dlatego w tym roku cel szczegółowy 1,5% podatku przeznaczamy na integrację dzieci i młodzieży , w tym wspólne wyjazdy wakacyjne - pełne uśmiechu, odpoczynku i doświadczeń, na które każde dziecko zasługuje.

Przekazując 1.5% podatku nie ponosisz żadnych kosztów, a dajesz naszym wychowankom szansę na prawdziwe dziecięce chwile radości i bycia razem.

Dziękujemy za każde wsparcie i udostępnienie tego posta.

KRS 0000028952
Cel szczegółowy: INTEGRACJA 2026

🎄Grudzień pełen dobra i świątecznego blasku🎄 Miniony miesiąc był dla nas niezwykle intensywny, radosny i wzruszający. W ...
31/12/2025

🎄Grudzień pełen dobra i świątecznego blasku🎄 Miniony miesiąc był dla nas niezwykle intensywny, radosny i wzruszający. W tym wyjątkowym czasie nasze progi wielokrotnie przekraczali Mikołaje o wielkich sercach 😀🎅 - osoby prywatne, szkoły, przedszkola oraz fundacje . Każda wizyta niosła ze sobą uśmiech, ciepło i poczucie, że nie jesteśmy sami.
Szczególnym wydarzeniem były także dwudniowe warsztaty świąteczne, które zorganizowali dla nas wolontariusze z firmy Cam Pak. Wspólnie tworzyliśmy stroiki, ozdoby świąteczne oraz zdobiliśmy pierniczki - było twórczo, radośnie i bardzo rodzinnie.
Nasi wychowankowie mieli również okazję uczestniczyć we wspólnym kolędowaniu w Publicznej Szkole Podstawowe w Jasieniu, które dostarczyło nam pięknych emocji i prawdziwie świątecznego nastroju.
Zwieńczeniem tego wyjątkowego miesiąca była wigilia, spędzona razem, w atmosferze bliskości, rozmów i wspólnego świętowania.
Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że ten miesiąc był pełen dobra, radości i nadziei ♥️. CANPACK FPN Brzesko, Państwo Katarzyna i Dominik Chamiołowie, Szkoła dla Dorosłych w Brzesku, OSP Maszkienice, Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Brzesku, Wyższe Seminarium Misyjne Księży Sercanów,Marta Malec-Lech,Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej im. Juliana Tuwima,Publiczna Szkoła Podstawowa w Jasieniu,Zespół SZKÓŁ w Szczurowej,Szkoła Podstawowa w Stadnikach, Biuro Rachunkowe Dominika Zamęta,Zespół Szkół Technicznych i Branżowych w Brzesku, Technikum im. Józefa Piłsudskiego w Brzesku , Pracownicy Lidla oddział Tarnów, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Dąbrówce, Szkolne Koło Caritas działające przy Publiczna Szkoła Podstawowa w Jodłówce , Darczyńcy uczestniczący w akcji Podaruj Gwiazdkę i koordynatorka akcji pani Karolina Łabuda, Darczyńcy z Tymowej, Raf-Mar Pracownia Cukiernicza, Pani Karolina Kozioł- Ormiańska wraz z mężem i przyjaciółmi ♥️🎅🎄

15 grudnia odbyła się wyjątkowa uroczystość wigilijna, która zgromadziła wychowanków placówki, pracowników oraz zaproszo...
31/12/2025

15 grudnia odbyła się wyjątkowa uroczystość wigilijna, która zgromadziła wychowanków placówki, pracowników oraz zaproszonych gości - sponsorów i wolontariuszy.
Spotkanie rozpoczęło się serdecznym powitaniem gości oraz krótkim wprowadzeniem w świąteczny nastrój. Następnie wszyscy zgromadzeni podzielili się opłatkiem , składając sobie świąteczne życzenia - nie zabrakło wzruszeń, uśmiechów i słów wdzięczności. ♥️
W dalszej części spotkania odbyło się wspólne kolędowanie , które umiliła młodzież ze Szkolnego Koła Caritas działającego przy Liceum Ogólnokształcącym im. M. Kopernika w Brzesku.
Szczególnym gościem wydarzenia był Mikołaj reprezentujący pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w Krakowie , który wręczył dzieciom świąteczne prezenty. 🎅
Przy wigilijnym stole nie zabrakło tradycyjnych potraw, a rozmowy toczyły się w serdecznej , pełnej ciepła atmosferze. 🎄🎄🎄
Spotkanie było również okazją do podziękowania sponsorom i wolontariuszom za ich nieocenione wsparcie, otwarte serca i obecność w życiu placówki przez cały rok . ♥️

Nadszedł czas na wspomnienia z wakacji ⛱️🏝️🚴😎☀️🌊 Tegoroczne wakacje rozpoczęliśmy w parku rozrywki Energylandia . To był...
17/09/2025

Nadszedł czas na wspomnienia z wakacji ⛱️🏝️🚴😎☀️🌊
Tegoroczne wakacje rozpoczęliśmy w parku rozrywki Energylandia . To była szalona zabawa! Spędziliśmy tam fantastyczny czas, pełen emocji i niezapomnianych wrażeń, za co serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom CANPACK FPN Brzesko.
W kolejnych dniach uczestniczyliśmy w letnich obozach i różnego rodzaju wypoczynkach.
Wiktoria, Nikola, Wiktor i Jasiek spędzili dwa tygodnie na sportowym obozie w Zatoniu na Pojezierzu Drawskim, gdzie musieli wykazać się niezwykłą kondycją fizyczną , pokonując dziesiątki kilometrów na rowerach , pływając na kajakach , deskach SUP i biorąc udział w wielu zajęciach i rywalizacjach .
Tadek i Patrycja natomiast wypoczywali nad morzem w Ustce : plażując , zażywając kąpieli wodnych w Bałtyku, brali też udział w różnego rodzaju warsztatach oraz zajęciach sportowych a także zwiedzali okolice.
Nikola wzięła udział w trzydniowym obozie rekreacyjno-profilaktycznym w Murzasichle, gdzie miała przyjemność zwiedzić Zakopane, wyjść na Rusinowa Polanę , brać udział w warsztatach w Muzeum Oscypka, zwiedzić Krościenko nad Dunajcem a także brać udział w wielu warsztatach tematycznych.
Julia, Wiktoria, Jasiek, Maksymilian i Dawid uczestniczyli w pielgrzymce pod hasłem „Jestem z Małopolski – pasje i niezwykła droga Świętego Jana Pawła II”. Była to wędrówka śladami papieża Polaka, prowadząca przez Padwę, Loretto, Asyż, Rzym, Monticello i Tar Vapato, gdzie mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z papieżem Leonem XIV. Pielgrzymka zakończyła się wypoczynkiem w Pakoštane na Chorwacji. Jestem z Małopolski - pasje i niezwykła droga św. Jana Pawła II
Na zakończenie wakacji wszyscy wyjechaliśmy na tygodniowy wypoczynek na Chorwację i do Medjugorie. W Medjugorie pielgrzymowaliśmy na Górę Objawień i uczestniczyliśmy we mszy świętej.
Następnie pojechaliśmy do chorwackiego Pakoštane, gdzie spędziliśmy kilka upalnych dni na kempingu Pine Beach nad malowniczą zatoką , w lesie z piaszczystą plażą. Czas upływał nam na plażowaniu i kąpielach w Adriatyku. Korzystaliśmy też z wielu atrakcji sportowych, takich jak : kajaki, tenis, piłka plażowa czy park linowy.
Te wakacje były dla nas wyjątkowe, a to wszystko dzięki naszym sponsorom i przyjaciołom, którzy wspierają nas od lat. 🫶😀

Dzieci oraz wychowawcy Domu Dziecka nr 2 pragnął serdecznie podziękować za miłą atmosferę i niespodziankę w postaci pocz...
30/05/2025

Dzieci oraz wychowawcy Domu Dziecka nr 2 pragnął serdecznie podziękować za miłą atmosferę i niespodziankę w postaci poczęstunku w Restauracji Grecja. Dzięki Państwu mogliśmy spędzić mile całe popołudnie.

Majówka w Stadnikach u Wyższe Seminarium Misyjne Księży Sercanów
30/05/2025

Majówka w Stadnikach u Wyższe Seminarium Misyjne Księży Sercanów

Wielkanocne Warsztaty Charytatywne 🐣🐥🪺15 kwietnia 2025 roku był dla nas wyjątkowym dniem , ponieważ mieliśmy okazję spęd...
16/04/2025

Wielkanocne Warsztaty Charytatywne 🐣🐥🪺
15 kwietnia 2025 roku był dla nas wyjątkowym dniem , ponieważ mieliśmy okazję spędzić twórczy
i pełen radości czas z wolontariuszami z CANPACK FPN Brzesko . Wspólnie przygotowywaliśmy Wielkanocne mazurki, kolorowe jajka, girlandy
i stroiki. To było nie tylko kreatywne spotkanie, ale też piękny czas rozmów, śmiechu i wzajemnego wsparcia. Dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie, ciepło i serce, jakie włożyli w ten dzień – Wasza obecność naprawdę wiele dla nas znaczyła!

Prosimy Was o przekazanie 1,5 % podatku na zorganizowanie letnich wakacji integracyjnych naszym wychowankom .
10/02/2025

Prosimy Was o przekazanie 1,5 % podatku na zorganizowanie letnich wakacji integracyjnych naszym wychowankom .

🎄🎄🎄Relacja z Wigilii , która miała miejsce 19 grudnia 2024r . Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie i za mile spędzo...
24/12/2024

🎄🎄🎄Relacja z Wigilii , która miała miejsce 19 grudnia 2024r . Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie i za mile spędzony czas.🎄🎄🎄

Adres

Ulica Ks. Mazurkiewicza 171
Brzesko
32-800BRZESKO

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Dom Dziecka w Jasieniu umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Ta Organizacja

Wyślij wiadomość do Dom Dziecka w Jasieniu:

Udostępnij