27/01/2025
Zanim podamy pełną kwotę osiągniętą podczas 33. Finału WOŚP w Bolimowie chcielibyśmy jeszcze raz podziękować tym, którzy przyczynili się do tego sukcesu.
Nie udało by się to bez paru osób, chociaż nie paru to za mało powiedziane... Bez PARUDZIESIĘCIU osób, stowarzyszeń, przedsiębiorców, mieszkańców, przedstawicieli służb mundurowych, wolontariuszy, a przede wszystkim osób o wielkich sercach. On wszyscy włączyli się i przyczynili do sukcesu naszego finału.
Dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna!
Naszym darczyńcom, sponsorom, wolontariuszom, licytującym, policjantom, strażakom i wszystkim, którzy byli z nami wczoraj .
Dziękujemy:
Przedstawicielom samorządów:
Joanna Skrzydlewska - Marszałek Województwa Łódzkiego
Justyna Kulig - Radna Sejmiku Wojewódzkiego Województwa Łódzkiego
Stanisław Linart - Radny Powiatu Skierniewickiego
Gospodynom z Kół Gospodyń Wiejskich:
Koło Gospodyń Wiejskich w Bolimowie
KGW w Kęszycach
KGW w Sierzchowie
KGW w Ziąbkach
Strażakom z Ochotniczych Straży Pożarnych:
OSP KSRG Bolimów - Ochotnicza Straż Pożarna w Bolimowie
OSP w Kęszycach
OSP Łasieczniki
Ochotnicza Straż Pożarna w Sierzchowie
OSP w Ziąbkach
Właścicielom lokali gastronomicznych i przedsiębiorstw:
Restauracja Biala Dama w Nieborowie
Browar Bednary
Karczma Bednarska
La Toscana
Restauracja "W Ogrodzie" & ECO Nieborów
Restauracja Puszcza
PPH Fructodor Sp. z o.o
Mieszkańcom, przyjaciołom i sympatykom:
5 i 6-latki z Przedszkole w Bolimowie Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bolimowie
Akademia112
Adrianna Janiak
Agnieszka Kopczyńska
Aleksandra i Grzegorz Kołosowscy
Anna Skrzypowska
Anna Taboryska
Artur Bąk
Bank Spółdzielczy w Skierniewicach - Oddział w Bolimowie
Bolimowski Park Krajobrazowy
Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach
Cukiernia Długosz-Duda
Dominika Broniarek
Dorota i Paweł
Dorota i Robert Sabatowscy
Dorota Przyżycka-Smolińska
Emilia Czarnota
Grażyna Bertla
Ilona Pawłowska
Irena i Krzysztof Bodych
Irena Śmigiera-Milewska
Iwona Jędrzejczyk
Izabela Tarczyk
Jakub Bodych
Jan Michalak
Jarek Buczek
Jarosław i Anna Tarczyk
Justyna i Jacek Paproccy
Kamil Kozłowski
Kamila Murgrabia
Karolina i Kuba Nowak
Kinga Kowalska
Krystyna i Jan Konopczyńscy
Krystyna Karwaszewska
Krzysztof Adamczyk
Magdalena i Hubert Florczak
Małgorzata Wiśniewska
Małgosia i Krzysztof Kuhn
Marcin Puszewkiewicz - Sklep Delikatesy Centrum w Bolimowie
Marcin Staszczak - Piekarnia “Oskroba” w Bolimowie
Maria Zduńska
Mariola Rogozińska
Mariusz i Marek Woźniak
Mariusz Wasiak
Marta Smolarek
Maryla Markowska-Bajurska
Marzena Okruch
Mateusz Wójcik
Michał Dziąg - MOTOGAZCAR
Michał i Ania Konopczyńscy
Michał Koterski
Monika Wyderka - Leśny Zakątek
Olga i Marcin Ciężarek
Oliwia Tarczyk
Patryk i Magdalena Kołosowscy
Paulina Janowska - Gratys - Kwitnące Historie Pracownia Florystyczna
Paulina Jarosińska - Animacje z pasją
Rafał Kapusta
Rafał Staniak
RETRO LIGA
Robert Przyżycki
Samanta Flis
Studio Reklamy Bunny Print
Sylwia i Kamil - Wbijaj Tattoo Studio
Sylwia Paradowska i Marta Zwolińska - Kwiaty Od Matiss
Teresa Mechocka
Tomasz Kołosowski
Uczniom klasy Ratownictwa Medycznego Zespół Szkół w Bolimowie
Urszula Bobrowska
Weronika i Przemysław Zielent
Wioletta Waracka
Zbigniew Błaszczyk
Zbigniew Skroński - Zróbmy To
Wolontariuszom z:
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bolimowie
Szkoła Podstawowa w Huminie
Szkoła Podstawowa w Kęszycach
ZSP w Bolimowie
Zuchów i harcerzy
Wykonawcom i artystom:
17 GZ "Pracowite Mróweczki" & 1 PDH „Akela” z Bolimowa
Michalina Marusiak
Wiktoria Cybulska
Voice Ekipa - Martyna, Karina, Dominika, Magdalena, Marta i Artur
Panom policjantom z Komenda Miejska Policji w Skierniewicach, którzy dbali o nasze bezpieczeństwo.
Prowadzącym wczorajsze wydarzenie:
Karolina Kozłowska
Irena Śmigiera-Milewska
Lokalnym miłośnikom fotografii:
Aleksandra Długosz
Szymon Kocus
Przedstawicielom mediów, którzy całym sercem byli z nami od samego początku:
Dziennik Łódzki
Głos Skierniewic i Okolicy
ITS Tygodnik Skierniewicki
Lowiczanin.info
Radio RSCio RSC
Ekipa Telewizyjna TTV
Za przekazaną wiedzę poprzedniemu bolimowskiemu sztabowi #6020 (Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Bolimowie) oraz Sztab WOŚP Skierniewice. Dziękujemy wam za każde dobre słowo, radę i wsparcie.
Dziękujemy też tym, którzy nie przeszkadzali w naszym graniu.
Anonimowym darczyńcom oraz wszystkim tym, których niechcący pominęliśmy.
Dziękujemy też wszystkim tym którzy dołożyli swoją cegiełkę, wrzucając coś do puszki.
Wszyscy macie wielki serca i wspólnie zagraliśmy DLA ONKOLOGII I HEMATOLOGII DZIECIĘCEJ !!!❤️❤️❤️