08/05/2026
Czekaliśmy na deszcz od 26 marca.Wtedy padało cały dzień tak ,że dalo się napełnić dostępne naczynia. Te zapasy wody już zużyte. Tradycyjne studnie na wyczerpaniu.Susza już jest problemem.
Od trzech dni zapowiadają deszcz. Dziś od rana chmury wiszą nad głową, ale deszcz nie pada. O godz. 9.45 zaczęło kropić,ale tak "obficie" , że to trzeba było udokumentować. Nie tracimy nadziei, może popada.