08/11/2025
Już 15 listopada przewodnicząca naszego stowarzyszenia będzie prelegentką podczas wydarzenia "Nastolatkowie XXI wieku 2.0". Do zobaczenia! 💙💜
Nastolatkowie XXI wieku
Konferencja już niedługo! ☺️ Tym razem ponownie porozmawiamy o partycypacji lokalnej, jednak z zupełnie innej perspektywy - działań młodych osób na rzecz lokalnych społeczności 💙 To będzie wyjątkowy panel zrzeszający młodych społeczników, którzy już nie mogą doczekać się, aby przekazać Wam swoją energię do działania!
Jedną z panelistek będzie Julia Wasilewska, współorganizatorka projektów „Nastolatkowie XXI wieku” oraz „Lokalne Liderki, Lokalni Liderzy - Biała Podlaska”💜 Swoją przygodę z działaniem społecznym rozpoczęła jako uczennica bialskiego „Kraszaka”, a dziś, jako studentka prawa na Uniwersytecie Warszawskim, wdraża się w nowe działania na rzecz społeczności akademickiej 👩🎓 Oprócz tego pełni funkcję Radnej Rady Młodzieżowej przy Parlamentarnym Zespole ds. Młodzieży, gdzie jest Koordynatorką Zespołu Stałego ds. Kontaktów z Parlamentarzystami Rada Młodzieżowa przy Parlamentarnym Zespole ds. Młodzieży 💬💙 W ubiegłym roku została nominowana w kategorii „Młodzież” w ogólnopolskim konkursie NGO HERO, organizowanym przez Fundację Pro NGO. W czerwcu 2025 roku jest współzałożycielką i przewodniczącą zarządu Stowarzyszenie Infinitus, którego celem jest wzmacnianie kompetencji liderskich młodzieży z mniejszych miejscowości 🏡
🍂 Chcesz dowiedzieć się, jak działać społecznie nawet w młodym wieku?
💜 Dołącz do nas 15 listopada!
🗓 Zapisz się już teraz: https://forms.gle/mQQ8rh6avRCRqJCj6