15/04/2026
🎉♻️ Wielka zbiórka elektrośmieci w Janówce rusza! ♻️🎉
Masz w domu stare, niepotrzebne sprzęty? Teraz możesz się ich pozbyć i jednocześnie zrobić coś dobrego! 💚
🗓️Zbieramy od dziś aż do 31 maja 2026 r.
👉 Organizatorem akcji jest KGW Janówka
👉 Celem zbiórki jest wsparcie organizacji wydarzeń dla wszystkich mieszkańców – tych bliższych i dalszych 🥳
📍 Gdzie zostawiać elektrośmieci?
Na przeciwko posesji Pani Sołtys Janówki – na trawniku obok posesji Pana Pawła H.
💡 Każdy oddany sprzęt to realna pomoc i krok w stronę lepszego środowiska!
Nie wyrzucaj – przynieś i pomóż nam działać! 💪🌍
Razem możemy więcej! 🙌