16/03/2026
Dla dobra mieszkańców czy zwyczajowo.... PRZECIW ?
W dniu 17 marca 2026 odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg Wniosków i Petycji w sprawie OBNIŻENIA ZAWYŻONYCH OPŁAT ZA WYWÓZ ŚMIECI dla mieszkańców gminy oraz ULG m.in. dla posiadających Kartę Dużej Rodziny jak ma to miejsce w innych gminach. Czy tym razem radni zagłosują dla dobra ogółu mieszkańców ?
KAŻDY MA PRAWO UCZESTNICTWA W POSIEDZENIU KOMISJI podobnie jak na sesji.