16/05/2026
Przechodzimy do drugiego etapu naszego konkursu fotograficznego „Mój Pupil”.
Rozpoczynamy głosowanie na najlepsze zdjęcia Waszych Pupili. W konkursie mamy 14 fotografii piesków, kotków, papużek, rybek, pająków, a nawet kurczaczków! Wyszła nam z tego niezła farma 🐶🐰🐱 Każde zdjęcie podpisane jest imieniem pupilka.
Aby zagłosować, wystarczy zostawić reakcję pod zdjęciem (lub zdjęciami), które podobają sie Wam najbardziej. Zostawiamy reakcję „Lubię” lub „Super”.
Zwyciężają 3 osoby, które zbiorą największą ilość zsumowanych reakcji 👍🏼 i ❤️. Zbieranie głosów trwa do 23 maja do godz. 12:00.
Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 30 maja w OSP Popów. Będzie też można podziwiać zdjęcia pupili na pokonkursowej wystawie.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się też bezpośrednio w wiadomości prywatnej przed wydarzeniem (szczegóły wydarzenia już niebawem na naszej stronie i FB).
DO DZIEŁA! 🐈🐩🐈⬛🐕🦮🐟🐠🕷️🐥
P.S. Uczestników konkursu zachęcamy do udostępniania galerii i zdjęć na swoich profilach. 📷🐶🐰🐱