Łowickie Echo

Łowickie Echo Stowarzyszenie Nowoczesnego Rozwoju Łowickie Echo

Kup wirtualną kawkę i wspomóż naszą działalność:
https://buycoffee.to/lowickie-echo

Przechodzimy do drugiego etapu naszego konkursu fotograficznego „Mój Pupil”. Rozpoczynamy głosowanie na najlepsze zdjęci...
16/05/2026

Przechodzimy do drugiego etapu naszego konkursu fotograficznego „Mój Pupil”.

Rozpoczynamy głosowanie na najlepsze zdjęcia Waszych Pupili. W konkursie mamy 14 fotografii piesków, kotków, papużek, rybek, pająków, a nawet kurczaczków! Wyszła nam z tego niezła farma 🐶🐰🐱 Każde zdjęcie podpisane jest imieniem pupilka.

Aby zagłosować, wystarczy zostawić reakcję pod zdjęciem (lub zdjęciami), które podobają sie Wam najbardziej. Zostawiamy reakcję „Lubię” lub „Super”.
Zwyciężają 3 osoby, które zbiorą największą ilość zsumowanych reakcji 👍🏼 i ❤️. Zbieranie głosów trwa do 23 maja do godz. 12:00.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 30 maja w OSP Popów. Będzie też można podziwiać zdjęcia pupili na pokonkursowej wystawie.
Ze zwycięzcami skontaktujemy się też bezpośrednio w wiadomości prywatnej przed wydarzeniem (szczegóły wydarzenia już niebawem na naszej stronie i FB).

DO DZIEŁA! 🐈🐩🐈‍⬛🐕🦮🐟🐠🕷️🐥

P.S. Uczestników konkursu zachęcamy do udostępniania galerii i zdjęć na swoich profilach. 📷🐶🐰🐱

Przypominamy o konkursie  fotograficznym „Mój Pupil” 😺😺😺Zgłoszenia można nadsyłać do piątku, 15 maja do godz. 23:59 na a...
11/05/2026

Przypominamy o konkursie fotograficznym „Mój Pupil” 😺😺😺
Zgłoszenia można nadsyłać do piątku, 15 maja do godz. 23:59 na adres email: [email protected] 📷📷📷
Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdziecie na naszej stronie lowickieecho.org

Pozdrawiamy :) 🐶🐰🐱

Majówka, majówka i po majówce… A my pełni sił i energii do działania, wracamy do Was z pierwszą aktywnością w ramach dotacji z Gminy Łowicz na wykonanie zadania publicznego w 2026 roku.

Z okazji Dnia Pupila, który będziemy świętować 30 maja 2026r. (szczegóły wydarzenia wkrótce...),

OGŁASZAMY KONKURS FOTOGRAFICZNY pn. „MÓJ PUPIL”.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać nam zdjęcie swojego pupila na adres mailowy [email protected] i w tytule wiadomości wpisać „Konkurs fotograficzny Mój Pupil”. Prosimy również o podanie imienia oraz wieku właściciela, a także imienia pupila w treści maila. Termin nadsyłania zdjęć mija 15 maja 2026r. o północy 🙂

Wszystkie zdjęcia konkursowe pupilów zamieścimy w poście na naszej stronie na Facebooku 16 maja o godzinie 12:00. Od tej pory do 23 maja do godz. 12:00 będziecie mogli głosować na najlepsze zdjęcie pupila poprzez pozostawianie reakcji pod zdjęciem, które podoba Wam się najbardziej. Wygrywają 3 osoby, które zbiorą najwięcej reakcji „Lubię” oraz „Super”. Będą nagrody 😉

Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz pokonkursowa wystawa zdjęć odbędzie się 30 maja w OSP Popów.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który dostępny jest na naszej stronie internetowej pod linkiem https://lowickieecho.org/2026/05/04/konkurs-fotograficzny-moj-pupil/

Udział w konkursie jest równoznaczny z zaakceptowaniem warunków regulaminu konkursu.

Do dzieła Pupile! :)
Łowickie Echo

Majówka, majówka i po majówce… A my pełni sił i energii do działania, wracamy do Was z pierwszą aktywnością w ramach dot...
04/05/2026

Majówka, majówka i po majówce… A my pełni sił i energii do działania, wracamy do Was z pierwszą aktywnością w ramach dotacji z Gminy Łowicz na wykonanie zadania publicznego w 2026 roku.

Z okazji Dnia Pupila, który będziemy świętować 30 maja 2026r. (szczegóły wydarzenia wkrótce...),

OGŁASZAMY KONKURS FOTOGRAFICZNY pn. „MÓJ PUPIL”.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy przesłać nam zdjęcie swojego pupila na adres mailowy [email protected] i w tytule wiadomości wpisać „Konkurs fotograficzny Mój Pupil”. Prosimy również o podanie imienia oraz wieku właściciela, a także imienia pupila w treści maila. Termin nadsyłania zdjęć mija 15 maja 2026r. o północy 🙂

Wszystkie zdjęcia konkursowe pupilów zamieścimy w poście na naszej stronie na Facebooku 16 maja o godzinie 12:00. Od tej pory do 23 maja do godz. 12:00 będziecie mogli głosować na najlepsze zdjęcie pupila poprzez pozostawianie reakcji pod zdjęciem, które podoba Wam się najbardziej. Wygrywają 3 osoby, które zbiorą najwięcej reakcji „Lubię” oraz „Super”. Będą nagrody 😉

Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz pokonkursowa wystawa zdjęć odbędzie się 30 maja w OSP Popów.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu, który dostępny jest na naszej stronie internetowej pod linkiem https://lowickieecho.org/2026/05/04/konkurs-fotograficzny-moj-pupil/

Udział w konkursie jest równoznaczny z zaakceptowaniem warunków regulaminu konkursu.

Do dzieła Pupile! :)
Łowickie Echo

25/04/2026

Kapliczki to nieodzowny element polskiego krajobrazu. Pierwsze, drewniane w kształcie slupów, na naszych ziemiach pojawialy się już za czasów słowianskich. Choć kapliczki murowane, czy te zrobione z kamienia polnego, pojawiły się dużo później, na stale wpisały się w krajobraz polskiej wsi.

W naszym stowarzyszeniu, jak już zdążyliście się przekonać, kapliczki również zajmują szczególne miejsce. Dlatego też, gdy zostaliśmy poproszeni o pomoc w małej metamorfozie jednej z nich, nasze członkinie bez wahania powiedziały „Oczywiście!” 💪🏼💪🏼

Inicjatorkami akcji malowania kapliczki były dwie mieszkanki sołectwa Popów, Ada i Monika, i przy pomocy dobrych ludzi, razem udało nam się choć trochę upiększyć tę ponad 100-letnią strażniczkę naszej wsi.
A efektami ponad dwutygodniowych zmagań dzielimy się w filmiku.
Jak Wam się podoba? Bo nam mega bardzo ❤️❤️❤️

Kapliczki to nieodzowny element polskiego krajobrazu. Pierwsze, drewniane, na naszych ziemiach pojawialy się już za czas...
25/04/2026

Kapliczki to nieodzowny element polskiego krajobrazu. Pierwsze, drewniane, na naszych ziemiach pojawialy się już za czasów słowianskich. Choć kapliczki murowane, czy te zrobione z kamienia polnego, pojawiły się dużo później, na stale wpisały się w krajobraz polskiej wsi.

W naszym stowarzyszeniu, jak już zdążyliście się przekonać, kapliczki również zajmują szczególne miejsce. Dlatego też, gdy zostaliśmy poproszeni o pomoc w małej metamorfozie jednej z nich, nasze członkinie bez wahania powiedziały „Oczywiście!” 💪🏼💪🏼

Inicjatorkami akcji malowania kapliczki były dwie mieszkanki sołectwa Popów, Ada i Monika, i przy pomocy dobrych ludzi, razem udało nam się choć trochę upiększyć tę ponad 100-letnią strażniczkę naszej wsi.
A efektami ponad dwutygodniowych zmagań dzielimy się w filmiku.
Jak Wam się podoba? Bo nam mega bardzo ❤️❤️❤️

Check out Łowickie Echo’s video.

04/04/2026

W naszych domach już bardzo mocno czuć klimat Świąt Wielkanocnych 🌿🐣🥚

Dziś, w budynku OSP mogliśmy wziąć udział w święceniu pokarmów. Cieszymy się, że wciąż na wsiach kultywowana jest tradycja, gdzie to kałpan przyjeżdza do lokalnej społeczności i wspólnie modlimy się o dobre plony na najbliższy rok, pomyślność i dostatek.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy życzyć Wam wszystkim spokojnych, radosnych i wesołych Świąt!
Niech ten dzień Zmartwychwstania Pańskiego będzie i dla Was osobistym odrodzeniem, nowym początkiem czy rozpoczęciem kolejnego rozdziału w życiu.
Niech te święta przypominają Wam, że czasami trzeba coś poświęcić, żeby móc iść dalej, żeby zacząć na nowo. ❤️

Wszystkiego najlepszego!
Łowickie Echo

P.S. No i nie zapominajcie lać dużo wody w poniedziałek, w końcu to ma przynosić nam szczęście 😉💧☔️

Dziś, 27 marca 2026r. w Urzędzie Gminy Łowicz, podpisaliśmy umowy na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania ...
27/03/2026

Dziś, 27 marca 2026r. w Urzędzie Gminy Łowicz, podpisaliśmy umowy na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania przedsięwzięć artystycznych i upowszechniania kultury, ochrony dóbr i tradycji oraz w zakresie wspierania działań na rzecz ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego. 💪🏼

Kochani, będzie się działo 🙃

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej strony FB oraz zaglądania na naszą stronę www.lowickieecho.org

Dziękujemy Gmina Łowicz za zaufanie i cieszymy się na kolejny rok owocnej współpracy 👍🏼🙂

17/02/2026

Kochani, jesteśmy na TikToku! 🙈

Zapraszamy do obserwowania! 🤗🤗

Cześć wszystkim!Dawno nic od nas nie słyszeliście, ale to nie znaczy, że nic się nie działo 😏Początek roku przywitał nas...
16/02/2026

Cześć wszystkim!

Dawno nic od nas nie słyszeliście, ale to nie znaczy, że nic się nie działo 😏

Początek roku przywitał nas zmianami osobowymi w stowarzyszeniu i zarządzie. Z członkostwa zrezygnowała Ada, której dziękujemy za współpracę i życzymy sukcesów i uznania w dalszej, solowej działalności. Mamy nadzieję, że będzie ona przynosić Adzie więcej satysfakcji i rozwoju.
Ale, jak wiadomo, w przyrodzie musi być balans, więc jak jedni odchodzą, to inni przychodzą. Dlatego witamy w naszych szeregach trzech nowych członków: Michała, Czarka i Kasię. 💪🏼💪🏼

Styczeń minął nam również na planowaniu i ustalaniu ścieżek naszych działań na rok 2026. Na chwilę obecną możemy powiedzieć, że plany mamy ambitne 😉

Właśnie złożyliśmy wnioski o dotacje gminne w zakresie realizacji zadań publicznych, także trzymajcie kciuki, żebyśmy otrzymali budżet pozwalający nam na organizację wszystkiego, co ujęliśmy we wnioskach. 🤗🤗🤗🤞🏼🤞🏼

Oprócz projektów dotacyjnych, w tym roku chcielibyśmy też rozszerzyć nasze działania o inne aktywności, dlatego serdecznie zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a na FB! ☀️

Pozdrawiamy
Łowickie Echo

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, chcielibyśmy życzyć Wam ciepłej, rodzinnej atmosfery, zdrowia, radości i...
24/12/2025

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, chcielibyśmy życzyć Wam ciepłej, rodzinnej atmosfery, zdrowia, radości i Bożej Opatrzności, a w nowym roku 2026 samych obfitości i pomyślności! 🌟🎄🌟
Wesołych Świąt!
Łowickie Echo 🤗

Wczoraj odbyło się Spotkanie Opłatkowe zorganizowane w Domu Ludowym w Parmie. Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecnoś...
21/12/2025

Wczoraj odbyło się Spotkanie Opłatkowe zorganizowane w Domu Ludowym w Parmie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za obecność i tyle pozytywnej energii ❤️🎉🎄🌟

Relacja na naszej stronie już niebawem :)

Stowarzyszenie Łowickie Echo zaprosiło dziś (20 grudnia) mieszkańców gminy Łowicz na spotkanie opłatkowe do Domu Ludowego w Parmie. Były podziękowania

Adres

Łowicz Gmina
99-400

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Łowickie Echo umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij