Kelab Akuatik Kito

Kelab Akuatik Kito Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Kelab Akuatik Kito, Nonprofit Organization, Kota Bharu.

Salam takziah.
09/04/2026

Salam takziah.

KUCHING: Suasana pilu menyelubungi pusat kargo Lapangan Terbang Antarabangsa Kuching (LTAK) apabila ahli keluarga, rakan-rakan serta warga pendidik berkumpul bagi menunggu ketibaan jasad salah seorang penuntut Institut Pendidikan Guru Malaysia (IPG) ...

09/04/2026

Terima kasih kepada semua yang telah PM untuk menyertai kelas renang, terutamanya bagi kanak-kanak. Namun begitu, kami mohon maaf kerana pihak kelab tidak dapat memenuhi semua permintaan mengikut jadual yang diminta oleh tuan/puan.

Tuan/puan juga boleh mempertimbangkan kelas renang lain yang bersesuaian dengan masa anak tuan/puan seperti di H2O Kota Bharu atau OWA Kelantan.

21/03/2026

πŸŒ™βœ¨ Salam Aidilfitri 1447H βœ¨πŸŒ™

Kelab Akuatik Kito mengucapkan
Selamat Hari Raya Aidilfitri, Maaf Zahir & Batin

Semoga Syawal ini membawa kegembiraan, keberkatan dan kejayaan buat semua atlet, ibu bapa serta penyokong kelab.

Terima kasih atas sokongan padu anda semua πŸ’™

🏁 Bezanya swimmer biasa dengan swimmer podium… bukan jarak β€” tapi teknik.Kalau anda serius nak:πŸ”₯ Drop timingπŸ”₯ Swim lebih...
18/03/2026

🏁 Bezanya swimmer biasa dengan swimmer podium… bukan jarak β€” tapi teknik.

Kalau anda serius nak:

πŸ”₯ Drop timing
πŸ”₯ Swim lebih laju dengan effort lebih rendah
πŸ”₯ Rasa lebih sharp masa race
πŸ”₯ Kurangkan kesilapan kecil yang buat anda kalah

πŸ‘‰ Ini session untuk anda.

πŸ’¦ JUMPSTART FOR COMPETITIVE SWIMMERS

Stroke Enhancement | Race-Focused Training

Ini bukan kelas asas. Ini fine-tuning untuk competitive swimmer yang nak next level.

Setiap correction kecil =
⚑ Lebih laju
⚑ Lebih efisien
⚑ Lebih yakin di blok permulaan

πŸ“… 27 Mac – Freestyle & Backstroke
πŸ“… 29 Mac – Breaststroke & Butterfly
⏰ 8.00 – 10.00 malam
πŸ“ KGCC, Kota Bharu

πŸ’° RM120 (KITO) | RM150 (Non-KITO)
(tidak termasuk pool fee)

🚨 Slot terhad β€” sebab fokus pada individual correction

πŸ“² Kalau anda nak menang, bukan sekadar berenang β€” ini tempatnya.

011-5677 5163 (whatsapp only)

πŸŒ™βœ¨ Salam Ramadan Al-Mubarak βœ¨πŸŒ™Kelab Akuatik Kito mengucapkan selamat menyambut Ramadan kepada semua umat Islam. Untuk me...
18/02/2026

πŸŒ™βœ¨ Salam Ramadan Al-Mubarak βœ¨πŸŒ™

Kelab Akuatik Kito mengucapkan selamat menyambut Ramadan kepada semua umat Islam.

Untuk memberi ruang kepada semua menjalani ibadah dengan lebih selesa, kelas renang akan dihentikan sepanjang bulan Ramadan.

Latihan akan disambung semula selepas Aidilfitri, InshaAllah.

Semoga Ramadan kali ini dipenuhi keberkatan, kesihatan dan ketenangan buat semua 🀲

Ramadan Kareem daripada Kelab Akuatik Kito.

Happy Chinese New Year from Kelab Akuatik Kito!May the new year bring you strong strokes, personal bests, and plenty of ...
16/02/2026

Happy Chinese New Year from Kelab Akuatik Kito!

May the new year bring you strong strokes, personal bests, and plenty of joyful moments in and out of the pool. Wishing you and your family good health, happiness, and lasting prosperity. Gong Xi Fa Cai! πŸ§§πŸŠβ€β™‚οΈ

*Kejohanan Renang Terengganu Novice Meet 2026*_Kelab Akuatik Kito (KAK)_Overall: πŸ†2nd/9 (27 medals)πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯ˆπŸ₯ˆπŸ₯ˆπŸ₯ˆπŸ₯ˆπŸ₯ˆπŸ₯ˆπŸ₯ˆπŸ₯‰πŸ₯‰πŸ₯‰πŸ₯‰...
10/02/2026

*Kejohanan Renang Terengganu Novice Meet 2026*
_Kelab Akuatik Kito (KAK)_

Overall: πŸ†2nd/9 (27 medals)
πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯‡πŸ₯‡
πŸ₯ˆπŸ₯ˆπŸ₯ˆπŸ₯ˆπŸ₯ˆπŸ₯ˆπŸ₯ˆπŸ₯ˆ
πŸ₯‰πŸ₯‰πŸ₯‰πŸ₯‰πŸ₯‰πŸ₯‰πŸ₯‰

Congratulations πŸ‘πŸŽ‰

Jom tonton
07/02/2026

Jom tonton

Check out kelab akuatik kito LIVE streams on TikTok! Watch, follow, and discover the latest content from kelab akuatik kito.

07/02/2026

Siaran langsung event Terengganu novice meet 2026, min buat dekat rumah hitam ya. πŸ˜„πŸ˜„πŸ˜„

07/02/2026

https://vt.tiktok.com/ZS9J8k5DeQurU-PjOJW/

TERENGGANU NOVICE MEET 2026.

KEJOHANAN PEMBANGUNAN RENANG. | Check out kelab akuatik kito LIVE streams on TikTok! Watch, follow, and discover the latest content from kelab akuatik kito.

06/02/2026

We are excited to share this news to you!
First race. First experience. First achievement. ✨
The Terengganu Novice 1st Meet is specially designed for young & beginner swimmers to compete with confidence and joy.

πŸ‘¦πŸ‘§ Open to novice swimmers
🀍 Positive & pressure-free atmosphere
πŸ“… Limited slots available – Don’t miss out!

Scan to register!

Alhamdulillah team Kelab Akuatik Kito  dah selamat sampai. All the best team πŸ’ͺπŸ’ͺπŸ’ͺ
06/02/2026

Alhamdulillah team Kelab Akuatik Kito dah selamat sampai.

All the best team πŸ’ͺπŸ’ͺπŸ’ͺ


Address

Kota Bharu

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Kelab Akuatik Kito posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share