Híd TISZA Szigetek Győr

Híd TISZA Szigetek Győr Győri civilek köre, akik tenni szeretnének egy élhetőbb Magyarországért

Hajrá Diószegi Judit - TISZA, hajrá TISZA! Mi vagyunk a többség! ❤️🤍💚
16/03/2026

Hajrá Diószegi Judit - TISZA, hajrá TISZA! Mi vagyunk a többség! ❤️🤍💚

A többség a TISZA-t támogatja. ❤️🤍💚 Hajrá Diószegi Judit - TISZA, hajrá Néher András - TISZA !
11/03/2026

A többség a TISZA-t támogatja. ❤️🤍💚 Hajrá Diószegi Judit - TISZA, hajrá Néher András - TISZA !

A Medián felmérése szerint tovább nőtt a TISZA Párt előnye a teljes népesség körében. Te milyen változásokat érzékelsz a...
25/02/2026

A Medián felmérése szerint tovább nőtt a TISZA Párt előnye a teljes népesség körében. Te milyen változásokat érzékelsz a környezetedben ? ❤️🤍💚

Polymarket adatok! Ti mit gondoltok ki lesz a következő miniszterelnök Magyarországon? 😅 Mi így gondoljuk, hogy csakis M...
24/02/2026

Polymarket adatok! Ti mit gondoltok ki lesz a következő miniszterelnök Magyarországon? 😅 Mi így gondoljuk, hogy csakis Magyar Péter! ❤️🤍💚

A mai napon aláírásokat gyűjtöttünk a képviselőjelölt számára , fantasztikus volt a hangulat, rengetegen jöttek biztosít...
21/02/2026

A mai napon aláírásokat gyűjtöttünk a képviselőjelölt számára , fantasztikus volt a hangulat, rengetegen jöttek biztosítani a TISZÁT a támogatásukról! 04.12 rendszerváltás ❤️🤍💚

A csapatunk holnap reggel 9.00-11.00-ig aláírást gyűjt a jelölt számára a Megyeháza téren! Támogasd Te is Diószegi Judit...
20/02/2026

A csapatunk holnap reggel 9.00-11.00-ig aláírást gyűjt a jelölt számára a Megyeháza téren! Támogasd Te is Diószegi Judit - TISZA -t! Egy új jövőbe vezető út első lépése! ❤️🤍💚

Hová lett a pénz? Hová lett a jövőnk? Kedves győri Fidesz, legyen szíves erre válaszolni! 🤯
19/02/2026

Hová lett a pénz? Hová lett a jövőnk? Kedves győri Fidesz, legyen szíves erre válaszolni! 🤯

Tisztelt győri polgárok!

Szomorú híreket kell közölnöm. Haladunk a Győr-Szol Zrt. által kiadott pénzügyi dokumentumok vizsgálatával, és eljutottunk a céges hitelkeret 2026. február 2-4-ei állásaival kapcsolatos adatokhoz.

Ehhez tudni kell azt, hogy ebben az időszakban a Győr-Szol Zrt. által felhasználható hitelkeret maximális összege Hajtó Péter önkormányzati képviselő 2025. szeptemberi, októbertől hatályba lépő javaslatára, a fideszes közgyűlési többség szavazataival a korábbi, 2,5 milliárd forintos összeg helyett már 3 milliárd forintra nőtt. (Frakciónk a javaslatra nemmel szavazott.)

A kiadott adatokból kiderült, hogy a 2026. február 4-ei közgyűlésen, a nokiás dobozból előhúzott, 2026. február 3-ai dátumú banki igazoláson szereplő 2,188 milliárd forint gyakorlatilag a cég hitelkeretéből származott. A 3 milliárdos hitelkeret felhasznált mértéke:

- 2026. február 2-án 958,5 millió forint;
- 2026. február 3-án 2,966 milliárd forint.

A cég tehát február 3-án lehívott további, több mint 2 milliárd forintot a hitelkeretéből. (A pontos számot egyelőre nem ismerjük, de köztudott, hogy ekkora hitel igénybevételének kamatterhe óriási.) Tudják, mi történt február 3-án reggel? Aznap 7:21-kor jelentettem be, hogy alsó hangon 1,7 milliárd forint hiányzik a győri lakáskasszából.

Szándékosan fogalmaztam így. Fennállt ugyanis a lehetősége, hogy akkorra már a városi lakáskassza hiánya meghaladta a 2025. szeptember 30-ai mérlegbeszámolóban látszó 1,7 milliárdos lyukat. A kiadott adatok szerint a 2026. február 3-ai hiány a 2 milliárd forintot is meghaladta.

Győr Megyei Jogú Város Győr-Szol Zrt. által kezelt lakáskasszája szinte teljesen üres. Az iratok alapján úgy tűnik, hogy a Fidesz által felügyelt cég a pénzt felélte. Egyelőre vizsgáljuk, hogy pontosan mire és hogyan költötték el a pénzt.

Holnap találkozunk a Bécsi kapu téren, ha esik, ha fúj.

Kapitány István ma Győrben járt ❤️🤍💚
18/02/2026

Kapitány István ma Győrben járt ❤️🤍💚

Szombaton indul az aláírásgyűjtés! Gyere és írd alá Te is! Mi ott leszünk! ❤️🤍💚
17/02/2026

Szombaton indul az aláírásgyűjtés! Gyere és írd alá Te is! Mi ott leszünk! ❤️🤍💚

MINDEN RENDSZERVÁLTÓRA SZÁMÍTUNK! 🇭🇺

Folytatjuk a munkát, és most rátok van a legnagyobb szükségünk! Gyertek el most szombaton reggel 9:00-től, és adjátok le az ajánlásotokat, hogy Diószegi Judit és a Tisza ott lehessen a szavazólapon!

Itt várunk titeket:
📌 Győr: Megyeháza tér és Vásárcsarnok
📌 Kisbajcs: A községházával szemben
📌 Nagybajcs: A templom mellett

⚠️ FONTOS: Ne felejtsétek elhozni a lakcímkártyátokat, mert csak így tudtok aláírni!

Számítunk rátok! ❤️🤍💚

ℹ️ A kommentben található linken ellenőrizheted a lakcímedet. Ha a rendszer azt írja ki: "Győr-Moson-Sopron 01. OEVK", akkor az én választókerületembe tartozol!

Cím

Raab

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Híd TISZA Szigetek Győr új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás

Kategória